Програмування

JavaScript

Третій рівень - це скріптова мова JavaScript.
Прокрутити вниз

Ми обрали саме цю мову програмування, бо вона дає змогу отримувати результат кожного уроку та містить основні поняття та принципи програмування та алгоритмів. Ця мова високорівнева, тому відносно легка у освоєнні для дітей.

Курс програмування JavaScript для дітей онлайн – це курс текстового програмування.

Курс програмування JavaScript для дітей онлайн базується на вивченні високорівневої мови, яка дає майже необмеженні можливості її використання. Ми обрали саме цю мову програмування, бо вона дає змогу отримувати результат кожного уроку та містить основні поняття та принципи програмування та алгоритмів. Ця мова високорівнева, тому відносно легка у освоєнні для дітей. JavaScript – це мова програмування, яка робить веб-ресурс «живим». Його заслужено вважають однією з найпоширеніших систем автоматичного кодування. За рахунок можливостей цифрового коду навіть самий непоказний портал буде виглядати цікавим.

JavaScript одна з найпопулярніших мов програмування, а фронтенд-розробка вважається одним з найпростіших способів почати кар’єру в IT. Тож говорити про доцільність вивчення JavaScript, перспективи навіть не треба.  Варто вчити JavaScript саме зараз, тоді  є шанс отримати професію та високооплачувану  роботу в майбутньому.

Програма курсу програмування JavaScript для дітей онлайн:

 1. Alert, console log, prompt
 2. Змінні, типи даних
 3. Обмінник валют, перетворення типу
 4. Якщо / в іншому випадку,
 5. Вгадай число, Math.random / round
 6. DOM / style / addeventlistener
 7. Function
 8. Canvas введення ctx.moveTo / ctx.lineTo ()
 9. Canvas фігури, rect, stroke / fill (), stroke / fillStyle
 10. Canvas arc ()
 11. Цикли + canvas фігури циклами
 12. Дощ цикл з матн рандом
 13. Анімація за допомогою сетІнтервал
 14. Масиви
 15. Прокрутка
 16. Прокрутка практика демонстрація
 17. Годинники
 18. При натисканні певної клавіші
 19. Function / requestanimationframe / ctx.clearRect
 20. Супер гра з керуванням

Результат курсу програмування JavaScript для дітей онлайн:

Ваша дитина зрозуміє основні принципи програмування. Вивчить базу мови. Зможе створити свій проект. Познайомиться з функціоналом та основними методами обробки данних. Дізнається, як сворювати алгоритми роботи з DOM. Зрозуміє стилізацію різними методами через JS. Навчиться додавати аудіо, відео, анімувати зобраення. Та створить власну онлайн-гру.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське, с. Софіївська Борщагівка ЖК “Софія”