Програмування

Марафон WEB (графіка+програмування)

Вибір Країни
Прокрутити вниз

Відкрийте талант своєї дитини у web-розробці та web-дизайні прямо зараз: реєструйте її на 5-денний марафон!

Бажаєте, щоб ваша дитина розвивалася у сфері ІТ та мала можливість створювати свої власні вебсайти? Тоді 5-денний марафон WEB ваша знахідна! Адже це чудова можливість опанувати навички графічного дизайну та програмування HTML/CSS для створення власних вебпроєктів. Марафон відбувається щоденно з понеділка по п’ятницю і містить в собі двогодинні заняття. Учасники можуть вибирати між індивідуальними уроками, заняттями у парі або участю у групі до чотирьох осіб.

На WEB марафоні дитина:

  • Познайомиться з програмою Figma та опанує HTML/CSS

HTML визначає структуру та контент вебсторінок. CSS встановлює їхній зовнішній вигляд і оформлення. Разом вони забезпечують респонсивний дизайн та інтерактивність. А Figma – це інструмент для дизайну та прототипування вебінтерфейсів та мобільних додатків. Він дозволяє вебдизайнерам створювати макети, векторні графічні елементи, прототипи, спілкуватися з командою, вносити зміни в реальному часі та багато іншого.

Навчимо основам HTML/CSS для створення власного сайту кожного за 5 днів!

  • Створить власний сайт з нуля, використовуючи отримані знання

HTML (HyperText Markup Language) та CSS (Cascading Style Sheets) є основними мовами для створення та оформлення вебсторінок. Тож опанувавши ці мови розмітки кожен учень зможе створити власний сайт на будь-яку тематику.

  • Зрозуміє, чи подобається їй дизайнити та кодити

Для того, щоб дитина обрала напрямок в якому вона хоче розвивати свої навички та набувати знання необхідно спробувати різні напрямки. На марафоні дитина зрозуміє чи підходить їй вебпрограмування або можливо вона хотіла б створювати ігри.

  • Отримає безліч задоволення від інтерактивної форми навчання

Формат марафону спонукає дітей вивчати нове на практиці. Тож дитина одразу буде бачити результат своєї роботи, а це завжди мотивує на подальший розвиток.

Результати та перспективи:

Цей марафон дозволить вашій дитині розширити свої горизонти у сфері веброзробки. Вона отримає можливість вивчити основи роботи з графічним дизайном та програмуванням, створити власний унікальний сайт та відчує задоволення від творчого процесу створення. Після завершення курсу кожна дитина зможе представити свій власний сайт, що є джерелом гордості та досягнень. А також отримає можливість відчути себе справжнім веброзробником і виявити свій талант та інтерес у цьому напрямку.

Не упустіть шанс дати вашій дитині можливість розкрити свій талант у сфері вебдизайну та програмування!