Блогерство

Що таке бути блогером? Курси відеоблогерів для дітей в IT школі  GoMother відповідають на це питання так: “Це створювати оригінальний та унікальний контент на основі свого життєвого досвіду, висловлювати свою власну, особисту думку з різних тем, ділитися своїми поглядами з того чи іншого питання, показувати свою індивідуальність світу.” Саме за неповторні та цікаві думки користувачі й люблять блогерів.
Процес створення фотографій та відеороликів, обробка аудіоконтенту і їхнє розміщення на YouTube-каналі і в соціальних мережах дуже подобається сучасним дітям.

Запрошуємо на курси відеоблогерів для дітей  – захоплюючу, оригінальну програму підготовки блогерів в Києві! Динамічне навчання із застосуванням сучасних програм і методик в комфортних, обладнаних групах  – ось що дає наша школа відеоблогеров для дітей. У нас тільки практика!

Наші курси відеоблогера – найцікавіший і ефективний спосіб розкрити творчий потенціал кожної дитини, стати не тільки професіоналом по технічній частині (зйомка, монтаж), а й отримати навички публічного виступу та імпровізації.

 • курс для блогерів онлайн "SMM" для дітей

  SMM

  Стати smm спеціалістом – просто. Потрібно вміти все … І головне любити спілкування і самовдосконалення.
  Ціна: 800 ₴

  на місяць

  4 заняття по 1.5 години у группі
  Читати далі
 • Дитячий літній денний табiр відеоблогерів 2020

  Дитячий літній денний табiр відеоблогерів

  Дитячий літній денний табiр відеоблогерів - веселе літо з користю в чарівному замку "MAGIC PLACE"
  Ціна: 2700 ₴

  зміна повного дня

  ПН - Пт (5 днів)
  Читати далі
 • Блогінг YouTube

  Блогінг – це захоплююче заняття, що розкриває творчий потенціал.
  Ціна: 800 ₴

  на місяць

  4 заняття по 1.5 години у группі
  Читати далі