Блоггінг

Курси відеоблогерів для дітей пропонує программу з відеоблогінгу.

Відеоблогінг сьогодні стрімко набирає обертів: з способу заробітку ця діяльність уже переросла в справжній світ мистецтва зі своїми правилами, законами, експериментуйте новачками і вже досвідченими майстрами своєї справи. Хочеш зазирнути в цей світ і ступити в нього впевнено? Тоді курс Ютубера – це те, що тобі потрібно!

Що таке бути блогером? Курси блогерів для дітей в IT школі  GoMother відповідають на це питання так: “Це створювати оригінальний та унікальний контент на основі свого життєвого досвіду, висловлювати свою власну, особисту думку з різних тем, ділитися своїми поглядами з того чи іншого питання, показувати свою індивідуальність світу.” Саме за неповторні та цікаві думки користувачі й люблять блогерів.
Процес створення фотографій та відеороликів, обробка аудіоконтенту і їхнє розміщення на YouTube-каналі і в соціальних мережах дуже подобається сучасним дітям.

Запрошуємо на курси відеоблогерів для дітей  – захоплюючу, оригінальну програму підготовки блогерів в Києві! Динамічне навчання із застосуванням сучасних програм і методик в комфортних, обладнаних групах  – ось що дає наша школа відеоблогеров для дітей. У нас тільки практика!

Наші курси відеоблогера – найцікавіший і ефективний спосіб розкрити творчий потенціал кожної дитини, стати не тільки професіоналом по технічній частині (зйомка, монтаж), а й отримати навички публічного виступу та імпровізації.

Невід’ємною частиною стрворення контенту є монтаж снятого матеріалу. Для цього ми навчаємо монтажу в программі Sony Vegas.
VEGAS пропонує все необхідне для швидкого, професійного і ефективного відеовиробництва. Відкрийте для себе абсолютно новий рівень творчої свободи при редагуванні відео. За допомогою програмних рішень VEGAS все зможуть досягти вражаючих результатів – як режисери-аматори, так і професіонали – і повністю сконцентруватися на власній творчості.

 • В аналитике создал цель для заявки на сайте. Категория - zayavka , событие - submit . Перешлите информацию программисту чтобы он проставил их на все формы заявки на сайте

  Блогінг YouTube

  Блогінг – це захоплююче заняття, що розкриває творчий потенціал.
  Ціна: 800 ₴

  на місяць

  4 заняття по 1.5 години у группі
  Читати далі