setTimeout и setInterval

Прокрутити вниз

Курси для програмістів-початківців

Курси для програмістів-початківців допоможуть вийти на новий рівень, здобути необхідні знання та прибуткову професію. Таку можливість надає онлайн-школа Go-mother. Навчання доступне всім охочим. Знання у галузі програмування ніколи не будуть зайвими, а лише подарують можливість досягти нових вершин.

Існують таймери, які потрібні для виклику коду мовою JavaScript. Вони працюють за вказаними проміжками часу. Курси для програмістів-початківців якраз детальніше розглядають ці методи. Завдання таймерів полягає в тому, щоб викликати функцію не відразу, а вже через певний час. Це може працювати в асинхронному режимі. Планування виклику здійснюється на вибір одним із двох методів. Йдеться про Settimeout та Setinterval.

Навчання дітей кодингу в онлайн-школі GoMother допоможе визначитися з майбутньою професією. Адже добрі фахівці у галузі програмування цінуються у всьому світі.

Відмінності між Settimeout та Setinterval

Існує лише одна відмінність, що полягає у виконанні виклику лише один раз Settimeout. Виклики від Setinterval повторюються через певний проміжок часу. Дані методи не виступають як частина специфікації JavaScript.

Параметри Settimeout

Серед параметрів даного методу визначають такі, як:
Func-це функція, яку викликають через якийсь час (мілісекунди).
Delay-це кількість мілісекунд. Після закінчення виконують func.
Arg1, arg2 –вказують додаткові аргументи, що також передаються у func.
Приклад того, як код викликає sayHi() через одну секунду:
1.function sayHi() {
2. alert(‘Привіт’);
3.}
4.
5.setTimeout(sayHi, 1000);

 

Параметри Setinterval

При необхідності викликати функцію через певний проміжок часу використовують Setinterval. Якщо потрібно зупинити функцію, викликають clearInterval(timerId).
Приклад виводу повідомлення повторно кожні 2 секунди. Через п’ять секунд висновок зупиняють:
// повторити з інтервалом 2 секунди
let timerId = setInterval(() => alert(‘tick’), 2000);

// Зупинити виведення через 5 секунд
setTimeout(() => { clearInterval(timerId); alert(‘stop’); }, 5000);

Курси для програмістів-початківців – перший крок у сферу IT

Для більш докладної інформації, потрібно відвідати онлайн курси JavaScript. Досвідчені викладачі допоможуть учням розібратися у всіх складнощах програмування. Навчать користуватися таймерами, та викликати код мовою JavaScript при цьому вказуючи необхідний проміжок часу.