Function / requestanimationframe / ctx.clearRect

Прокрутити вниз


Курс web-програмуання  налаштован на вивчення мов розмітки html css та мови програмування – javascript. Дамо трохи інформації, яка буде необхідна вам прі проходженні тесту.

Курс web-програмуання – Що таке фукція в JavaScript?

JavaScript-функція є об’єктом Function. Це легко перевірити, виконавши перевірку (function(){}).constructor === Function, яка поверне true.

Function() створює новий об’єкт Function. Виклик конструктора дозволяє створювати функції програмним шляхом. Такий спосіб є загрозою для безпеки, а також несе різні (хоча не такі значні) проблеми з продуктивністю при використанні з Global_Objects/eval. Однак, на відміну від eval, конструктор Function створює функції, що виконуються лише у глобальній області видимості.

Функція requestAnimationFrame?

requestAnimationFrame вказує браузеру яка функція буде виконувутися для анімації будь якого типу.

При використані requestAnimationFrame браузер оптимізовує перемалювання веб-сторінки, анімація більш рівними, зменшується нагрузка.

requestAnimationFrame() повертає ідентифікатор який можна використати для відміни анімації.

При цьому браузер сам задає частоту кадрів. Яку може змінювати якщо вікно не активне, або низький заряд батареї у мобільних пристроях тощо. Частота перемалювання не може бути більшою ніж 60 раз за 1 секунду (60 кадрів за секунду).

requestAnimationFrame є загальним методом для анімації який зазвичай підтримують усі браузери, але кожна платформа стфорила свій оптимізований метод.

Метод clearRect() очищає задану область пікселів усередині прямокутника.