Canvas arc ()

Прокрутити вниз

Javascript курси для дітей

Javascript курси для дітей стане чудовим початком шляху в дорозі до програмування. Всім відомо, що професія програміста цінується у всьому світі та відкриває великі можливості перед справжніми професіоналами своєї справи. У статті можна докладніше дізнатися у тому, що таке Javascrip, властивості елемента canvas і методи Javascrip.

Javascript курси для дітей від школи GoMother MSiter відкриває перед учнями двері в успішне майбутнє. Javascript є мовою програмування вебсторінка. Він часто використовується в HTML, а також під час створення сайтів. Програми, створені на Javascript, називають сценаріями. Їх вставляють у HTML код вебсторінки. Вони надають динамічності сторінки та роблять її інтерактивною.

Властивість елемента canvas

HTML5 тег підходить для створення графіки за допомогою Javascript. Хоча якщо розглядати його самостійно, цей елемент немає інструментів для малювання. Його можна назвати контейнером для графіки. Для малювання необхідно додатково використовувати спеціальний скрипт.
У школі Go-mother MSiter є онлайн навчання кодингу. Знання в галузі програмування будуть корисні та знайдуть своє застосування у сучасному житті людини.

Javascript метод ARC()

Даний метод використовується для створення кіл або тільки для окремих частин. Для створення кола з використанням ARC() потрібно позначити початковий кут 0. Кінцевий кут повинен бути у 2*Math.PI. Далі використовують на вибір один з методів stroke або fill, щоб намалювати дугу в цілому елементі. При цьому всі використовувані характеристики мають значення. У тому числі: x позначає центр кола, y – це центр кола, r – радіус кола, sAngle – початковий кут у радіанах, countrclockwise є необов’язковим. Він визначає те, як намалювати коло за годинниковою стрілкою або проти неї.

Метод arc малює дугу з центром у заданій точці, заданим радіусом. Очевидною ця дуга стане, тільки якщо застосувати методи stroke або fill. У першому випадку буде контур, тоді як у другому – фігура.

Останній необов’язковий параметр регулює напрямок малювання. Він набуває значення true або false. Значення true малює дугу за годинниковою стрілкою, а значення false – проти годинникової (за замовчуванням).

  • Центрarc(100,75,50,0*Math.PI,1.5*Math.PI)
  • Початковий кутarc(100,75,50,0,1.5*Math.PI)
  • Кінцевий кут

arc(100,75,50,0*Math.PI,1.5*Math.PI)

 

JavaScript синтаксис: context.arc(x, y, r, sAngle, eAngle, counterclockwise);

Значення параметрів

Параметр                        Опис

x                                          Координата X центра круга

y                                          Координата Y центра круга

r                                          Радіус круга

sAngle                              Початковий кут у радіанах (0 – позиція на 3 години)

eAngle                              Кінцевий кут у радіанах

counterclockwise          Необов’язковий параметр. Визначає, як малювати коло, за годинниковою стрілкою або проти годинникової стрілки. За промовчанням встановлено значення false, що означає за годинниковою стрілкою. Значення true вказує напрямок проти годинникової стрілки.

Приклад використання

Створюємо коло:

Javascript курси для дітей – перший крок до успішного майбутнього!

var c=document.getElementById(“myCanvas”);

var ctx=c.getContext(“2d”);

ctx.beginPath();

ctx.arc(100,75,50,0,2*Math.PI);

ctx.stroke();

Як зафарбувати наполовину: метод arc

Намалюймо половинку кола (прикрасимо контур за допомогою fill):

<canvas id=”canvas” width=”200″ height=”200″ style=”background: #f4f4f4;”></canvas>

let canvas = document.querySelector(‘#canvas’);

let ctx = canvas.getContext(‘2d’);

ctx.arc(100, 100, 75, 0, getRadians(180));

ctx.fill();

function getRadians(degrees) { return (Math.PI / 180) * degrees; }

Що ж, здається ви вже знаєте про способи створення видимості дуги. Саме час починати тест, який допоможе визначити рівень ваших знань. Уважно слухали наших викладачів та повністю вивчили матеріал – отримайте свої заповітні бали. Пам’ятайте, що за коїни можна отримати приємні призи у нашого адміністратора.

Бажаємо удачі та пам’ятайте: результат тесту не визначає рівень ваших знань, а просто підштовхує до вдосконалення!