1. Alert, console log, prompt

Прокрутити вниз

Тест для програміста – це перевірка можливостей. Кожен урок в айті-школі GoMother – це цікавий час для наших юних учнів. Для того, щоб закріпити результат і точно переконатися в ефективності роботи викладача, у нас є система проходження тестів. Це не аналог контрольної: за результат вас ніхто не насварить, до того ж все відбувається швидко і просто для уважних діток. Тема сьогоднішнього тесту – функції alert, prompt та confirm.

Для використання браузера як демо-середовища варто ознайомитися з такими його функціями: alert, prompt, confirm.

Що відомо про alert?

Ця функція показує повідомлення та чекає, доки користувач натисне кнопку «ОК». Невелике вікно з повідомленням називається модальним вікном (таким, в якому користувач не може взаємодіяти з інтерфейсом решти сторінки, натискати на інші кнопки і т.д., доки взаємодіє з ним).

Наприклад:

alert(“Hello”);

Поговоримо про prompt у тест для програміста

Ця функція надає повідомлення та запитує введення тексту від користувача. Повертає надрукований у полі введення текст або null, якщо була натиснута кнопка «Скасувати» або Esc з клавіатури.

Ви можете набрати щось у полі введення та натиснути «OK». Введений текст буде наданий змінною result. Ви також можете скасувати введення натисканням на кнопку «Скасувати» або натиснувши клавішу Esc. У цьому випадку значенням result стане null.

Виклик prompt повертає текст, вказаний у полі для введення, або null, якщо введення скасовано.

confirm

Він, у свою чергу, показує повідомлення та чекає, поки користувач натисне OK або Скасувати. Повертає true, якщо натиснуто OK, і false, якщо натиснуто кнопку «Скасувати» або Esc з клавіатури.

Ну що, вдалося трохи освіжити знання? Тепер обговоримо структуру тесту: на тебе чекає 6 завдань різного ступеня складності. Не хвилюйся, вони дуже легкі і займуть не так багато часу. Відразу після завершення тест для програміста ти дізнаєшся про свій результат і отримаєш коїни. Коїн – це віртуальна валюта GoMother, за допомогою якої в школі можна купити щось справжнє. Для цього зверніться до нашого адміністратора.

Бажаємо тобі удачі!