Програмування

HTML/CSS

Другий рівень - мови розмітки HTML та CSS.
Прокрутити вниз

Введення до текстового програмування за допомогою мов розмітки HTML та CSS. На цьому рівні учні створюють різноманітні маленькі ігри, анімації.

Курс програмування HTML/CSS для дітей онлайн – це введення до текстового веб-програмування.

Курс програмування HTML/CSS для дітей онлайн базується на поняттях побудові веб-сторінки на основі мові розмітки HTML та стилізації CSS. Вивчення основ програмування для дітей слід починати з самих базових понять. HTML та CSS одні з найпростіших мов для розмітки, за допомогою їх закладається «скелет» майбутнього веб-порталу. Мова HTML простий для розуміння початківцям і тому школяр зможе швидко в ньому розібратися.

Програма курсу програмування на HTML/CSS для дітей онлайн:

 1. Початок роботи з HTML.  Метадані в HTML
 2. Основи редагування тексту в HTML
 3. Створення гіперпосилань
 4. Структура документа і веб-сайту
 5. Налагодження HTML
 6. Зображення в HTML
 7. Відео та аудіо контент
 8. Векторна графіка і гумова графіка
 9. Що таке CSS?
 10. Синтаксис CSS
 11. Знайомства id / class
 12. Hover / after / befor / active
 13. Каскад і наслідування
 14. Блокова модель
 15. Налагодження CSS
 16. Стилізація блоків
 17. Keyframes

Результат курсу програмування на HTML/CSS для дітей онлайн:

Ваша дитина зрозуміє принципи побудови будьякого веб-ресурсу. Зможе створити свою сторінку та свою онлайн-гру. Зробить перші кроки в текстовому програмуванні. Зрозуміє стилізацію різними методами. Навчиться будувати каркас сторінки. Навчиться додавати аудіо, відео, анімувати зобраення. Та створить власну онлайн-гру.

Ми пропонуємо курс  HTML/CSS, як другу сходинку в програмуванні– це введення до текстового кодінгу за допомогою мов розмітки HTML та CSS. На цьому рівні учні створюють різноманітні маленькі ігри, анімації.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське, с. Софіївська Борщагівка ЖК “Софія”