5. Налагодження HTML

Прокрутити вниз

Ймовірно, тобі вже відомо, що таке основи html з уроків в GoMother. Але чи добре ти запам’ятав, який тег для чого використовується? Це ми зараз і перевіримо. Нумо, приступай до виконання своєї роботи, нижче ми розповімо про те, що означає твій результат.

Структура тест html для школярів і випускників

Твій тест складається з десяти питань, на кожне з яких існує лише одна правильна відповідь. Буквально, 10 правильних відповідей = 100% результат. Після проходження ти отримаєш електронний сертифікат. Підійди з ним до нашого адміністратора, він дасть тобі Коін. За них ти зможеш купити собі подарунок.

Для того щоб трохи освіжити пам’ять, ми підготували тобі шпаргалку. Але не списуй усе нанівець! Жартуємо, користуйся нею не соромлячись.

Основи html: курс html для дітей

Для початку згадаємо, що HTML-документ – це звичайний текстовий документ, який можна створити навіть за допомогою блокнота. Такий документ складається з дерева HTML-елементів і тексту. Кожен елемент позначається в вихідному документі відкриваючим і закриваючим тегом.
Елементи, представлені поодинокими тегами, не можуть зберігати в собі вмісту безпосередньо, вони прописуються як значення атрибута, наприклад, елемент <input type = “button” value = “Кнопка”> створить кнопку з текстом Кнопка всередині.

Кожному елементу можна привласнити кілька значень class і тільки одне значення id.

Форматування тексту в уроки html

Для того, щоб надати тексту потрібного нам забарвлення, зазвичай використовуються напівжир, курсив і підкреслення. Так, для виділення тексту напівжирним шрифтом необхідно укласти його в тег <b> або <strong>. Для курсиву використовуємо <i> або <em>.

Елементи можуть вкладатися один в одного, наприклад, <p> <i> Текст </ i> </ p>. При вкладенні слід дотримуватися порядку їх закриття і код запрацює нормально.

Тест для дітей по курс основи html

Ну що, вдалося згадати пройдений матеріал? Тепер запрошуємо тебе пройти наш тест. Не хвилюйся, він не складний і за його неподання тебе ніхто не вилає. Наші круті викладачі знову пояснять тобі тему і ти заново зможеш пройти тестування на вищий бал.

Бажаємо тобі удачі і найвищого результату наприкінці виконання!