2. Основи редагування тексту в HTML

Прокрутити вниз

Курси Html – розберемося чи варто вивчати. Як ми з вами вже знаємо, Html – це мова гіпертекстової розмітки, яка дозволяє побачити текст на сайтах. Її елементи – це базові «блоки» веб-сторінок. А чи знаєте ви, що текст можна не тільки відобразити на сайті, але і зробити більш «навороченим», красивим і впорядкованим? Про основи редагування тексту в Html дізнаєтеся в нашій статті. А наші учні курси програмування для дітей під час прочитання тексту можуть закріпити свої знання.

Онлайн школа програмування для дітей навчить вас деяким секретам на курси Html

Коректне відображення тексту на сайті – основне завдання Html. Але, погодьтеся, читати злитий текст – нудно і важко для очей. Інша справа – коли текст оформлений: абзаци, виділення, гіперпосилання. Як це зробити? Зараз GoMother дасть парочку рад:

1. Робимо абзац

<P> Ось і наші пропозиції. </ P>

Зверніть увагу, для того, щоб закрити абзац, ми ставимо слеш перед другим елементом тега. Все, що всередині – і є контент.

2. Робимо заголовки

У свою чергу, тег <h> </ h> – допоможе оформити заголовки. При чому, їх може бути скільки завгодно, та ще й різних рівнів. Наприклад, h1- позначає головний заголовок всього тексту, він може бути один. h2- його підзаголовки, h3- підзаголовки підзаголовків і так далі до h6.

Візуально це буде виглядати приблизно так:

Курси html
І так далі.

Дитячі комп’ютерні курси – тільки в GoMother

3. Говоримо про важливе

Для того, щоб позначити в тексті особливо важливі слова або визначення найкраще використовувати курсив.
Щоб в Html виділити одне слово або цілу групу слів курсивом, коштувати використовувати теги <em> </ em>. Ваш текст з ними буде виглядати наступним чином:

<P> Привіт, <em> GoMother </ em> рада навчити тебе чомусь новому. </ P>

Ззовні код буде відображатися так:

Привіт, GoMother рада навчити тебе чомусь новому.

Програмування для дітей починається з Html

4. Виділяємо головне

Для того, щоб звернути увагу читачів на те, що на вашу думку ніяк не можна пропустити, зазвичай використовується напівжирний шрифт. За допомогою Html теж можна його внести тегом <strong> </ strong>:

<P> Виділимо <strong> найважливіше </ strong>. </ P>

Виділимо найважливіше.

Курси Html – де знайти айті школу з якісним викладанням?

Звичайно, список можна продовжувати ще дуже довго. Але чи варто говорити про них тут і зараз? Приводьте своїх діток до нас на айті курси і ми їм все розповімо і покажемо в затишному офісі на м.Академмістечко або м.Житомирська.