3. Створення гіперпосилань

Прокрутити вниз


Програмування для дітей онлайн

Програмування для дітей онлайн – це крок в успішне майбутнє! HTML буде корисним тим, хто хоче створювати сайти. Для роботи з мовою розмітки HTML необхідно розібратися з гіперпосиланнями. Що це таке і як працює розглянемо в цій статті.

Що таке гіперпосилання?

Це група слів або слово, що пов’язує документи або ресурси з будь-якими іншими вебресурсами або розділом вашого ресурсу. Практично будь-який веб-контент можна оформити в гіперпосилання, клікаючи по якій, вас буде переносити на іншу вебадресу.

Ремарка: вебадреса це те ж саме що і URL-адреса. Яка може направляти на файли HTML, текстові файли, зображення, текстові документи, відео та аудіо файли та все інше, що може бути в Інтернеті.

Складова посилання:

Посилання створюється за допомогою обгортання тексту, який необхідно перетворити на посилання. В елемент <a>, і додання цьому елементу атрибута href (це ще називають гіпертекстове посилання, або мета), буде мати URL-адресу на який ви бажаєте розмістити посилання. Що вийшло:

Інші атрибути до посилань:

Це title – він призначений для зберігання інформації про посилання. Такий, як зміст сторінки. Наприклад:

Программирование для детей онлайн

Навчання для дітей: практика

Спробуйте створити свое посилання. Інструкція:
1) Додайте в тіло HTML елементи, що ви вже знаєте;
2) Далі переробіть будь-який фрагмент документа в посилання;
3) До посиланнях додайте атрибут title.

Ще є посилання-блоки:

Оскільки на посилання можна перетворити будь-який елемент посилання, зображення не виняток. Для цього помістіть зображення між тегами <a></a>.
Програмування для дітей онлайн

Програмування для дітей онлайн

Особливості URL – адреси:

Для повного розуміння адреси посилань необхідно знати кілька фактів про URL-адреси та шляхи до файлів.
Uniform Resource Locator, тобто URL-адресу – це рядок тексту, яка позначає місце знаходження чогось в Інтернеті. Наприклад, головна сторінка школи Gomother знаходиться за адресою: https://go-mother.com/ru/.

URL-адреси використовують шляхи для пошуку файлів. Шляхи вказують, де в файловій системі знаходиться файл, який вас цікавить.

Важливо не просто вивчати основи програмування, а застосовувати знання на практиці. Приходьте на курси програмування онлайн або в офіс на м. Академмістечко. І ми покажемо, що кодинг це цікаво, захоплююче і не так вже й складно! Записуйтеся на пробний урок за телефоном або залишаєте дані в формі на сайті.