Програмування

Python

Курс програмування Python для дітей онлайн – це введення до мов програмування з ООП.
Прокрутити вниз

Ми пропонуємо курс Python, як окремий курс в програмуванні – це ознайомлення з основними принципами написання, читання і розуміння коду.

IT курси для дітей програмування Python  – це введення до мов програмування з ООП.

IT курси для дітей програмування Python  базується на вивченні високорівневої мові програмування загального призначення. Цю мову використовують в розробці комп’ютерних ігор на зразок World of Tanks і Battlefield, його використовують для автоматизації. Цей курс дає розумміння, читання та написання коду. Ми обрали саме цю мову тому, що синтаксис ядра Python мінімалістичний, але бібліотека включає великий набір корисних функцій. Цей курс по вивченню мови Python дає змогу учням познайомитись з загальними та основними поняттями написання коду.

Програма курсу програмування на Python для дітей онлайн:

 1. Знайомство з Python.
 2. Змінні.
 3. Типи даних
 4. Умовні оператори
 5. Цикли
 6. Створення функцій
 7. Створення модулів
 8. Об’єкти
 9. Події
 10. Бібліотека Play.
 11. Списки
 12. Словники
 13. Нескінченності
 14. Винятки
 15. Віконні програми.
 16. Створення інтерфейсу програми.
 17. Принципи ООП.
 18. Робота з файлами.
 19. Розробка веб-додатків.
 20. Створення власного віконного або веб-додатки.

Результат курсу програмування на Python для дітей онлайн:

Ваша дитина зрозуміє принципи написання коду, зрозуміє основи побудови будьякої программи. Зможе створити свою онлайн-гру. Зробить перші кроки в текстовому програмуванні. Зрозуміє яким чином можно написати модулі та алгоритм виконання для ПК. Навчиться працювати з об’єктами та списками. Та створить власну онлайн-гру.

Ми пропонуємо курс  Python, як окремий курс в програмуванні– це ознайомлення з основними принципами написання, читання та розуміння коду. На курсі пайтон ви познайомтеся з мовою python на практиці. На цому курсі учні навчаються застосовувати принципи об’єктно-орієнтованого програмування. На цьому рівні учні створюють різноманітні маленькі ігри.

Після проходження даного курсу ми пропонуємо учням підвищувати свій рівень і переходити на наступний щабель програмування – JAVASCRIPT або UNITY з вивченням мови С #. На наступному курсі діти не тільки оволодіють написанням коду на даних я зиках але і зможуть розвинути навички складання закінченого продукту / проекту. На даному напрямку діти зможуть створити свої 2Д або 3Д гри, так само навчаться створювати складні анімації.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське.

Результати

 • Python

  Результат навчання на курсі Python

  Арман і Керім проходят навчання на курсі програмування Python. Брати займаються 5 місяців і вже освоїли основи кодингу. Та змогли втілити свої знання, створивши власну гру.

  Автор: Арман і Керім

  Період навчання: 5 місяців

  Вікова категорія: 13

  Дивитися результат