Тест Python. Функції.

Прокрутити вниз

Функція в Python – це добре знайомий термін для кожного програміста. Загалом синтаксис айтішника – річ хоч і непроста, але дуже цікава. Зважаючи на те, що ти, наш юний друг, перебуваєш на цій сторінці – ти пройшов один із уроків у GoMother. Що ж, цікаво, як добре ти слухав наших першокласних викладів. Пройдемо тест?

Але спочатку пропонуємо тобі згадати якийсь матеріал, що однозначно допоможе у проходженны нашого тесту:

Для визначення функції потрібно лише написати ключове слово def перед її ім’ям, а після — поставити двокрапку. Далі йде блок інструкцій.

Останній рядок в блоці інструкцій може починатися з return, якщо потрібно повернути якесь значення. Якщо інструкції return ні, тоді за умовчанням функція повертатиме об’єкт None. Як у цьому прикладі:

i = 0
def increment():
global i
i += 1

Функції – це об’єкти, тому їх можна надавати змінним

У функції можна використовувати необмежену кількість параметрів, але кількість аргументів має відповідати параметрам. Ці параметри є позиційними аргументами. Також Python надає можливість визначати значення за промовчанням, які можна задавати за допомогою аргументів-ключових слів.

Параметр – це ім’я у списку параметрів у першому рядку визначення функції. Він отримує своє значення під час виклику. Аргумент – це реальне значення або посилання на нього, передане функції під час виклику.

При виклику функції з аргументами за замовчуванням можна вказати один або кілька, і порядок не матиме значення. Можна не вказувати ключові слова, але тоді порядок має значення. Він повинен відповідати порядку параметрів у визначенні.

Правила тесту про функція в Python

Ну ось і все, можна приступати до виконання восьми завдань, які ми тобі приготували. Не хвилюйся, вони анітрохи не складні, якщо ти добре підготувався. Результат – наприкінці, як і коїни. Що таке «коін»? Це така електронна монета, за яку в ойті школі GoMother можна придбати якусь цікаву річ. Звернися з нею до нашого адміністратора та отримай свій заповітний приз.

Бажаємо тобі удачі та найкращого результату!