Тест Python. Строкові методи

Прокрутити вниз

Як відомо, сфера IT зараз є найбільш перспективною і високооплачуваною, тому ми Вам пропонуємо знайти нове хобі або навіть майбутню професію для Вашої дитини на курсах програмування Python!
Python – унікальна система програмування, що базується на термінових методах. Рядок – це послідовність потрібних знаків. І саме на цих рядках з унікальним набором символів Unicode і будується мова програмування Python. Терміни реалізують деяку послідовність операцій із додатковими методами, які ніде не зустрічаються. Мова Python ідеальна для новачків, тому що в програмах вже вбудовані рядкові функції Python.
Строкові методи програмування не змінюють вихідний рядок і тому легко виправити помилку, якщо десь ми її припустилися.

Подивімося, які функції ми найчастіше використовуємо:

1. Метод center() ми використовуємо найчастіше. Цей метод вирівнює термін у центрі;
2. Метод Count() допомагає нам прописати число появи в рядку або повертає рахунок;
3. Метод find() повертає найменше значення індексу необхідної підрядки в терміні. Якщо підрядок не знайдено, повертається до -1;
4. Метод swapcase() повертає копію рядка, змінюючи всі великі літери в малі та навпаки;
5. Спосіб split() повертає перелік слів у рядку, де роздільником, за умовчанням, стояв пробіл;

Кожен із цих методів має синтаксис із розширеними функціями. І це тільки частина методів, які Ваша дитина дізнається, якщо ви її запишете на курси програмування мовою Python! А перевірити свої знання ви можете, пройшовши тест на початку статті.
Оскільки за ІТ майбутнє, дитина не просто бездумно сидітиме в комп’ютері, а зробити перший крок у своє забезпечене майбутнє, оскільки фахівці у сфері ІТ відомі своїми високими заробітними платами.
Наші курси для дітей від 8 років!
Також ми пропонуємо зручну програму для учнів – hangouts або discord. Вибір лише за вами!

Наші курси доступні online або offline на м. Академмістечко, м. Житомирська.

Курси з мови Python це чудовий старт у світі мов програмування! Не проґавте свій, сфера IT відкрита для тебе вже сьогодні! Залиш заявку на курс, у нас на сайті, вже зараз!