Програмування

UNITY

Створювати свої ігрові світи, персонажів і навіть свої правила - просто, Unity!
Прокрутити вниз

Курс «Unity» – можливість створити власну гру, втілити найяскравіші ідеї. За 18 занять курсу ви отримаєте відмінну базу для старту і освоїте необхідні інструменти для створення власної гри!

Цікаві курси розробки ігор на Unity онлайн

Ці Курси розробки ігор на Unity онлайн (online- курс) навчає створювати ігри з нуля, використовуючи программу Unity. Ця платформа для 2D і 3D-ігор дає змогу втілити ідею в життя. Unity 3D – дозволяє розробляти гри під різні операційні системи. Також на основі данної программи діти зможуть опанувати основи програмування на мові C# або на  JavaScript, що дасть поштовх в напрямку вибору ІТ професії в майбутньому. На початок навчання на онлан курсі спеціальна підготовка не потрібна – навчаємо з нуля.

Програма курсу розробки ігор на Unity для дітей онлайн:

 1. Ознайомлення з інтерфейсом
 2. Створення ігрової сцени і скрипу
 3. Змінні і основні функції
 4. Об’єкти, компоненти, умовні операції і цикли
 5. Будова ландшафту і стін
 6. Налаштування прив’язки
 7. Деталізація місцевості і освітлення
 8. Додавання гравця і ворогів
 9. Відстеження натискань користувача
 10. Додавання стрільби і контролера ворогів
 11. Інтерфейс
 12. Система частинок і додавання звуків

Курси розробки ігор на Unity онлайн – сходинки :

1 етап – створюємо 2D гру, вивчаємо інтерфейс, основи Unity, базові механіки пересування і стрільби. (6-8 уроків)
2 етап – створюємо 2D гру “3 в ряд”, працюємо з функціями спрайтів і компонентів (8-10 уроків)
3 етап – створюємо 3D гонку, вивчаємо нові функції інтерфейсу, працюємо з 3D моделями, текстурами, об’єктами, ландшафтом, вчимося робити меню (10-12 уроків)
4 етап – створюємо 3D рпг, вчимося працювати з анімацією і худ-інтерфейсом (6-10 уроків) в залежності від складності гри

Модулі для ігор пишемо на C #

Результатом проходження курсу розробки ігор на Unity для дітей онлайн:

Курси розвивають вміння розробляти ігри на платформі Unity і компонувати елементи. Знання особливостей мови програмування C# обо JavaScript. Учень матиме досвід пропрацювання логіки гри, програмування її і створення персонажів. Знайомство з фізикою і переміщенням персонажів в 3D, навчиться додавати аудіо. Та створить власну гру.

Для онлайн уроків використовуються зручна для учня програма. Ми пропонуємо hangouts і discord або залишаємо вибір за учнем. Графік відвідування занять також обирається відповідно до зручності для учня. Школа пряцює сім днів на тиждень. Тому легко обрати зручний час та день відвідувань.

Результати

 • Курсы создания игр на Unity

  Робота учня на першому ступені навчання

  Курси програмування на Unity дають можливість створити багато цікавих ігор) Познайомитися і освоїти мову програмування С #, і за допомогою нього зробити багато цікавих модулів.

  Автор: Ян Малишев

  Період навчання: 3 місяці

  Вікова категорія: 11

  Дивитися результат
 • Курсы Юнити онлайн для детей

  Робота учня – 3Д гра

  Курс «Unity» – можливість створити власну гру, втілити найяскравіші ідеї. За 18 занять курсу ви отримаєте відмінну базу для старту і освоїте необхідні інструменти для створення власної гри! Учень займався онлайн та сворів свою першу 3Д гру) Навчився писити модулі на мові програмування С#

  Автор: Амосов Саша

  Період навчання: 6 місяців

  Вікова категорія: 11

  Дивитися результат