Цифрова графіка

Основи 3D Графіки

Перший рівень - відкрий для себе чарівний всесвіт 3D Графіки
Прокрутити вниз

Уроки 3D Графіки для дітей є чудовою нагодою вивчити основи роботи з программою Blender, оволодіти головними базовими інструментами. Це може стати фундаментом для побудови успішної кар’єри в різних напрямках в майбутньому.

Курс “Основи 3D Графіки” для дітей онлайн базується на вивченні основих інструментів та функцій 3D моделювання в програмі Blender. На уроках в данному напрямі діти зможуть створити об’єкти в тривимірному просторі, налаштувати зображення, сцену. Ознайомляться з основними інструментами редактування об’єктів, створення текстур та підбору різних матеріалів. Ми обрали саме це програмне забеспечення, бо воно дає змогу отримувати візуальний результат кожного уроку та не дуже вибагливий до ресурсів ПК, містить основні поняття та принципи створення 3D зображень.

Програма курсу “Основи 3D Графіки” для дітей онлайн:

 1. Інтерфейс Blender
  На уроці встановлюється програмне забеспечення, проходить знайомство з інтерфейсом Blender. Розглядаеться основний принцип організації робочого простору.
 2. Управління 3D-сценою
  Сцену повертають, пересувають, змінюють масштаб, отримують вид з камери.
 3. Базові трансформації
  Базові трансформації змінюють розмір об’єктів, положення, орієнтацію. На уроці розбирають різні способи: від маніпуляторів до гарячих клавіш.
 4. Об’єктний режим та режим редактування
  Застосовують зміни до всього об’єкта та до окремих елементів.
 5. Mesh-об’єкти
  Мesh-об’єкти є основою для моделювання. Розглядають десять мешів: площину, куб, коло, дві сфери, циліндр, конус, тор, сітка і голова мавпи.
 6. Extrude – екструдування
  За допомогою Extrude видавлюють межі, вершини і ребра mesh-об’єктів.
 7. Subdivide – підрозділ
  За допомогою Subdivide поділяють межі і ребра на частини. Вивчають інші трансформатори  – ніж, бісекція, фаска, петля і ін.
 8. Модифікатор Boolean
  Модифікатор Boolean дозволяє застосувати до об’єктів операції об’єднання, перетину і різниці.
 9. Модифікатор Mirror
  Модифікатор Mirror дозволяє створювати дзеркальні відображення об’єктів уздовж власних локальних осей або осей іншого об’єкта.
 10. Згладжування – Smooth
  Щоб меш-об’єкти виглядали більш природно, використовують згладжування.
 11. Матеріали
  Матеріали в Blender дозволяють моделювати те, з чого зроблений об’єкт.
 12.  Текстури
  Текстури дозволяють робити матеріали більш реалістичними, більш схожими на речовини, з яких складаються об’єкти реального світу.
 13. Введення в анімацію
  Розглядають інструментарій сучасної комп’ютерної анімації. На уроці розглядається створення простої анімації, робота з редактором Timeline і отримання готового відеофайлу.
 14. Введення в фізику
  В останньому уроці базового курсу розглядаються призначення фізичного движка, базове налаштування частинок для створення зорепаду і дощу, підключення колізії, процес моделювання тканини.

Результат курсу основ 3D Графіки для дітей онлайн:

Учні навчаться створювати 3D зображення. На кожному уроці будуть отримувати кінцевий результат у вигляді свого проекту. Ознайомляться з основами моделювання, підбору матеріалів та вибору текстур . Створять красиві і оригінальні візуальні ефекти. Кожен знайде в програмі Blender той напрямок, який йому ближче і цікавіше, щоб використовувати свої навички в подальшому.

Творчість розкриває всі грані і особливості індивідуальності, допомагає самовираженню. Доторкніться до світу справжнього сучасного мистецтва. Ми навчимо тебе створювати не просто зображення, а творити сучасне цифрове мистецтво.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське, с. Софіївська Борщагівка ЖК “Софія”

Результати

 • Анімована листівка 3Д

  Курс “Основи 3D Графіки” для дітей онлайн базується на вивченні основих інструментів та функцій 3D моделювання в програмі Blender. На уроках в данному напрямі діти навчилися створювати об’єкти в тривимірному просторі, налаштувати зображення та сцену. Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське.

  Автор: Старолад Марія

  Період навчання: 2,5 місяця

  Вікова категорія: 9

  Дивитися результат
 • Анімована листівка 3Д

  Результат курсу основ 3D Графіки для дітей онлайн- це ознайомлення з основами моделювання, підбору матеріалів та вибору текстур та навчаться створювати красиві і оригінальні візуальні ефекти. Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське.

  Автор: Сухарева Анна

  Період навчання: 3 місяця

  Вікова категорія: 10

  Дивитися результат
 • Анімована листівка “Сніжна куля ” 3-Д

  Курс “Основи 3D Графіки” для дітей онлайн базується на вивченні основих інструментів та функцій 3D моделювання в програмі Blender. На уроках в данному напрямі діти навчилися створювати об’єкти в тривимірному просторі, налаштувати зображення та сцену. Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське.

  Автор: Бургунов Михайло

  Період навчання: 3 місяця

  Вікова категорія: 11

  Дивитися результат