Комп'ютерна графіка

Малювання

Перший крок до створення шедевру! Поринь у творчість з головою
Вибір Країни
Прокрутити вниз

Уроки малювання для дітей – це багато практики: учні починають малювати з першого заняття, поступово просуваючись від простого до складнішого і освоюючи різні техніки.

Курси малювання для дітей – це різнопланові уроки малювання та живопису для всіх рівнів підготовки та віку.

Курси малювання для дітей Академмістечко – наш практичний курс для тих, хто хоче навчитися малювати, освоїти важливу теорію: композиція, кольорознавство, перспектива, анатомія. І безліч технік: малюнок олівцем, графіку, акварельний та масляний, пастельний живопис, акрил, скетчинг маркерами та багато іншого.

Програма «Курси малювання для дітей »:

 • Теорія: композиція. Малюнок олівцем.
 • Теорія: лінійна перспектива. Малюнок олівцем.
 • Теорія: анатомія. Малюнок олівцем.
 • Теорія: кольорознавство. Акварель
 • Живопис: акварель.
 • Живопис: олія.
 • Живопис: акрил.
 • Живопис: пастель.
 • Скетчінг. Легкі замальовки аквареллю.
 • Скетчінг. Деталізовані, з опрацьованими фактурами.
 • Скетчінг. Ілюстрація маркерів.

Результат навчання на курсі малювання для дітей:

Курси малювання для дітей Академмістечко – місце де учні отримають фундаментальні академічні знання та познайомляться із найпопулярнішими художніми прийомами. Учні отримають знання з усіх основних мальовничих та графічних напрямів.

Курси малювання для дітей – це уроки малювання для дітей та дорослих з використанням різних технік та стилів. Ми даємо можливе самовираження для кожного!

Ми допоможемо зробити перший крок на шляху до професії художника. Наші учні часто самі, згодом, починають викладати, малюють картини на замовлення або стають ілюстраторами.
Творчість розкриває всі межі та особливості індивідуальності, допомагає самовираженню. Творчість гарантовано приносить море насолоди!

Завітайте до нас)

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська.

Результати

 • Уроки малювання

  Улюбленні герої

  Уроки малювання для дітей – це багато практики: учні починають малювати з першого заняття, поступово просуваючись від простого до складнішого і освоюючи різні техніки. Маріна, як будь-який підліток, полюбляє малювати трендові малюнки героїв коміксів та манг)

  Автор: Маріна

  Вікова категорія: 13

 • Курсы рисования для детей Академгородок

  Пригоди мандаринки

  Комікси наразі дуже популярна тема серед учнів нашої школи. Ось одна з робіт нашої ученіці. Ця робота описує повсякденні пригоди новорічної мандаринки — комікси можуть захоплювати уяву краще за будь-які інші засоби. Це популярна форма мистецтва, яка не лише розважає, але і навчає, показуючи або пояснюючи складні історії та концепції за допомогою зображень та діалогів.

  Вікова категорія: 10

  Дивитися результат
 • Курсы рисования Киев

  Портрет: олія

  Уроки для дорослих з живопису розраховані на те, щоб Ви прийшли в нашу школу, де на Вас чекають усі необхідні для живопису матеріали та з покроковою інструкцією досвідченого художника, намалювали картину яку хочете саме ви. На цьому уроці олійними фарбами було намальовано портрет.

  Автор: Анна

  Вікова категорія: 17

  Дивитися результат
 • Курсы рисования Академгородок

  Живопис: олія

  Уроки з живопису олією для початківців – найкращий спосіб спробувати малювати олією з мінімальними витратами. Вам не потрібно купувати мольберт, полотна, фарби, пензлі, мастихіни, розріджувачі. Наша школа надає все необхідне для уроку малювання та у Вас готова картина олією. Протягом заняття художник розповість, як намалювати картину маслом і допоможе це зробити.

  Автор: Юля

  Період навчання: 1 місяць

  Вікова категорія: 35

  Дивитися результат
 • Курси малювання для дітей Кіїв

  Малюнок олівцем

  Уміння малювати простим олівцем – це один з етапів навчання. Техніка малюнка простим олівцем є основою занять з малювання. Щоб впевнено малювати предмети, тварин і навіть портрети потрібно навчитися спочатку малюнку в техніці простого олівця. На цьому уроці ми вивчали техніку малювання простим м’яким олівцем.

  Дивитися результат
 • Курси малювання для дітей

  Пейзаж акварель

  Уроки малювання аквареллю – дуже прості та надихаючі. М’які лінії, ніжні штрихи, повітряна акварель – найулюбленіші уроки наших учнів. На занятті вивчають основи роботи з кистями та фарбами, техніки роботи з аквареллю.

 • Курси малювання Академмістечко

  Напрацювання на уроці

  Руслана вирішила освоїти основні техніки малювання олівцем. Вирішили починати із зображення простих речей та вивчення основних правил роботи з матеріалом. Головне – ми були послідовними, виконуйте всі етапи по черзі. І ось через кілька занять – приємний результат.

  Автор: Руслана

  Період навчання: 4 місяці

  Вікова категорія: 10

  Дивитися результат