Репетиторський центр

Уроки гри на фортепіано

Хочете, щоб ваша дитина освоїла мистецтво гри на фортепіано? Наша школа готова допомогти!
Вибір Країни
Прокрутити вниз

Хочете, щоб ваша дитина освоїла мистецтво гри на фортепіано? Наша школа готова допомогти! На наших уроках учні опановують нотну грамоту, теорію, ритміку, навчаться читати ноти з аркуша, підбирати акомпанемент до улюблених пісень тощо. Наша задача – закохати  в інструмент та пробудити бажання йти далі, не зупиняючись на досягнутому.

Індивідуальні заняття 

З перших занять гри на фортепіано ви відчуєте наш індивідуальний підхід до кожного учня. Наші кваліфіковані викладачі допоможуть вашій дитині засвоїти навички гри на піаніно швидко та ефективно. Ми розуміємо, що кожен учень володіє своїми унікальними задатками, які потрібно розвинути правильним чином. Швидкість досягнення успіху залежить не тільки від початкових здібностей учня, а й від бажання та зусиль педагога.  Заняття грою на фортепіано зазвичай проходять дуже весело, але з часом може з’явитися втома від рутинного навчання. Важливим завданням педагога стає підтримання інтересу дитини та допомога їй у концентрації уваги. Підбір відповідного репертуару допомагає зберегти інтерес маленьких учнів, стимулюючи їх займатися музикою у вільний час.

Що отримає учень від навчання?

Наші вчителі з музики використовують сучасні методики навчання гри на фортепіано, що дає помітні результати. Уже за півроку занять з нуля ваша дитина зможе грати прості мелодії, а за півтора-два роки ми навчимо вас грати акомпанемент до будь-якої популярної пісні на хорошому рівні. 

Ми також розвиваємо музичний слух і навички композиції, багато наших учнів починають писати власну музику.  Гра на фортепіано користується величезною популярністю серед учнів, оскільки відкриває широкі творчі можливості. Наші курси  допомагають кожному учню розкрити свій потенціал, незалежно від віку та рівня підготовки. 

 

До курсу гри на фортепіано входять такі складові:

  • теорія та сольфеджіо
  • ритміка (ряд завдань, які розвивають музичний слух та ритм)
  • оволодіння навичками гри на фортепіано
  • розвиток «швидкості пальців»
  • підбір репертуару відповідно до побажань учня
  • розбір композицій двома руками
  • практика (гра на інструменті) 

Чи є можливість займатися фортепіано онлайн?

Заняття проходять за адресою: вул, Ушакова 1б

Якщо у вас немає можливості приходити до нас школу, або живете в іншому місті – заняття з гри на фортепіано доступні і в форматі online! Це безпечно, зручно і так само ефективно. Для того, щоб спробувати, достатньо залишити заявку на сайті або подзвонити нам.

Викладач: Гараськін Андрій, має досвід 5+ років.