IT-КОНКУРС 2023

Прокрутити вниз

🏆 Відкрита реєстрація на щорічний IT-КОНКУРС 2023

Школа GoMother проводить щорічний конкурс проектів в різних номінаціях. IT-конкурс 2023 – це додаткова мотивація показати свої здібності і реалізувати себе. Мета нашої школи в першу чергу зацікавити в навчанні дитину. За конкурс переможці отримають призи та сертифікат про перемогу. А батьки побачать результати навчання.

IT-конкурс 2023 створює конкурентне середовище, що позитивно впливає на учнів. І готує до конкуренції на ринку праці. Важливо не тільки виявити теоретичні та практичні знання набуті за період навчання, але і придумати креативну ідею для своєї роботи. Також буде враховуватися стиль роботи, музичний супровід, оригінальність сюжету, а також складність алгоритмів. IT-конкурс 2023 створено, щоб надихнути юних програмістів і дизайнерів на створення унікальних робіт.

Прагнеш проявити і реалізувати свої здібності у сфері IT-технологій, дизайну – тобі

на IT-КОНКУРС 2023!

Реалізувати себе в занятті, що приносить задоволення і отримати за це винагороду – мета конкурсу. Ми не обмежуємо кількість номінацій для учасників. Кожен може вибрати категорію на свій розсуд, а також взяти участь в декількох. Ми підтримуємо будь-яке починання наших учнів, тому по достоїнству оцінюємо кожну роботу.

🏅НОМІНАЦІЇ

✔ ЕТАПИ ЧЕМПІОНАТУ І ПРОЦЕС УЧАСТІ

‼Цілі нашого конкурсу:

  • підвести підсумки навчання;
  • стимулювати учнів поглиблювати знання і розвивати ідеї;
  • отримати задоволення від процесу;
  • отримати заслужені призи;

Результати конкурсу:

Раді повідомити вам про досягнення наших учасників на щорічному IT конкурсі від IT школи GoMother. Вони вразили нас своєю творчістю та навичками у створенні новорічних ігор та інтерактивних листівок.

Перше місце в категорії «Новорічна гра «Збери подарунки» (Unity 2D)» здобув Микола Нечипоренко, а в категорії «Новорічна гра «Збери подарунки» (Unity 3D)» відзначилася Софія Галань. Їхні досягнення вразили журі та нас.

Роман Курус та Олег Погорєлов зайняли друге та перше місця в категорії «Інтерактивна новорічна листівка (HTML/CSS/JS)». Щиро вітаємо їх!

Святослав Піддубний, Назар Семотюк та Денис Цан в категорії «Новорічна гра «Збери подарунки» (Python)» продемонстрували свій талант, здобувши відповідно друге та два третіх місця.

Вітаємо також Ярослава Горбатюка, який здобув перше місце в категорії «Інтерактивна новорічна листівка (Java)», що показав не лише креативний підхід, але й свої глибокі знання мови програмування Java.

Бажаємо нашим учасникам подальших творчих здобутків у світі IT та творчості!