Новини

Як створити власну віртуальну тваринку в Scratch

Прокрутити вниз
Опубліковано:

Scratch для діток – це інноваційна платформа програмування, яка надає молодим користувачам можливість вільно творити та розвивати свої навички в області інформатики та креативного мислення. Завдяки простому інтерфейсу та потужним інструментам, Scratch став популярним серед дітей у всьому світі як засіб для навчання програмування та розвитку творчості.

Крок 1: реєстрація та вибір проєкту

 1. Відкрийте вебсайт Scratch: зайдіть на веб-сайт Scratch у вашому веб-браузері.
 2. Створіть обліковий запис: якщо у вас ще немає облікового запису, створіть новий, натиснувши кнопку “Join Scratch”.
 3. Створіть новий проєкт: після входу у свій обліковий запис, натисніть кнопку “Create” для створення нового проєкту.

Крок 2: додавання тваринки на сцену

 • Виберіть спрайт: у правій частині екрана, виберіть вкладку “Choose a Sprite” та оберіть тваринку, яку ви хочете використати з вже наявних варіантів або завантажте власне зображення.
 • Розмістіть тваринку на сцені: перетягніть обраний спрайт на сцену за допомогою миші.

Крок 3: програмування рухів та поведінки

 1. Відкрийте редактор коду: клацніть на спрайті вашої тваринки, а потім виберіть вкладку “Code” для відкриття редактора коду.
 2. Додайте блоки: використовуючи блоки з лівої частини екрана, програмуйте рухи та дії вашої тваринки. Наприклад, ви можете використовувати блоки “When Green Flag Clicked” для запуску програми та “Move” для зміни позиції тваринки.

Крок 4: тестування та налаштування

 1. Перевірте роботу проєкту: натисніть зелену кнопку з прапорцем, щоб перевірити, як працює ваш проєкт. Ви зможете взаємодіяти з вашою тваринкою та перевірити правильність її рухів.
 2. Виправлення помилок: якщо ви помітили помилки або недоліки, поверніться до редактора коду та внесіть необхідні зміни.

Крок 5: публікація та Обмін

 • Опублікуйте проєкт: після успішного тестування, натисніть кнопку “File” у верхньому меню та оберіть “Save now” для збереження вашого проєкту.
 • Поділіться з проєктом: ви можете опублікувати ваш проєкт, натиснувши кнопку “Share” та обираючи “Share Project”, щоб інші користувачі могли переглянути та взаємодіяти з вашою тваринкою.

Це докладна інструкція, яка допоможе навіть новачкам створити свою власну віртуальну тваринку в Scratch для діток. Спробуйте експериментувати з різними рухами та діями, і не забувайте ділитися своїми творіннями з іншими користувачами Scratch! А в IT школі GoMother ми навчаємо створювати власні ігри в Скреч – приєнутесь до нас, перше заняття безоплатне!

Залиште номер і ми допоможемо підібрати курс

Зроби крок до успішного майбутнього сьогодні

Child looks up!