Програмування

Scratch

Перший рівень програмування - візуальне програмування Scratch
Вибір Країни
Прокрутити вниз

Даний курс заснований на візуалізації основних понять в програмуванні. Ваша дитина зможе створити свою гру за допомогою програми Scratch.

Дитячі курси програмування Scratch – це перший крок до майбутньої ІТ професії.

Дитячі курси програмування Scratch базується на візуалізації основних понять в програмуванні. Даний курс адаптований для діток від 6 до 10 років. Це напрямок візуально-орієнтованого простору для створення об’єктів в цифровому вигляді та програмування алгоритму їх дії. Курси програмування для дітей Scratch визнані кращим способом адаптації логічного мислення у маленької аудиторії. Учні самостійно придумують сюжетні гри, а вчитель допомагає втілити ідеї в образі рухомої анімації та гри. Програмувати весело зі Scratch.

Програма курсу програмування для дітей онлайн “Scratch”:

 1. Знайомство з середовищем «Scratch».
 2. Інтерфейс середовища Scratch 2.
 3. Що таке алгоритм?
 4. Управління спрайтами.
 5. Блоки зовнішності і звуку.
 6. Розробка проекту проект «Танці».
 7. Розробка проекту «Музиканти».
 8. Циклічне виконання програми.
 9. Розробка проекту «Гра в м’яч».
 10. Розробка гри «Спіймай мене».
 11. Координати х, у.
 12. Розробка гри «Кошик».
 13. Знайомство зі змінними.
 14. Креслення в Scratch.
 15. Вчимося малювати.
 16. Розробка проекту «Острівець».
 17. Розробка підсумкового проекту.
 18. Розробка підсумкового проекту.

Результат проходження курсу програмування для дітей онлайн “Scratch” :

Scratch – перша сходинка для вивчення програмування та надбання навичок складання алгоритмив. Ваша дитина зможе створити свою гру за допомогою програми Scratch. Зробить перші кроки в програмуванні.  Навчиться будувати алгоритми. Учень матиме досвід пропрацювання логіки гри, програмування її і створення персонажів. Навчиться додавати аудіо, анімувати зобраення. Та створить власну гру. Після вивчення основ і придбання навичок побудови простих алгоритмів, учні за допомогою програми “Кумир” інтегруються в текстове програмування. Або ж відразу переходять на другу сходинку у вивченні програмування – текстове програмування. Для цього ми пропонуємо дві мови на вибір HTML / CSS або Python.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське.

Для онлайн уроків використовуються зручна для учня програма. Ми пропонуємо hangouts і discord або залишаємо вибір за учнем. Графік відвідування занять також обирається відповідно до зручності для учня. Школа пряцює сім днів на тиждень. Тому легко обрати зручний час та день відвідувань.

Результати

 • Курс Scratch

  Конкурсна робота “Збери подарунки”

  На конкурсі 2022 Дмитро створив гру на Scratch. В цій грі треба ловити подарунки. Даний курс заснований на візуалізації основних понять в програмуванні. Ваша дитина зможе створити свою гру за допомогою програми Scratch.

  Автор: Ільченко Дмитро Ярославович

  Вікова категорія: 10

  Дивитися результат
 • Курсы скреч

  Мила новорічна гра

  Scratch для дітей (6+ років). Марія створила неймовірно милу гру на щорічний конкурс) Курси програмування для найменших. Від 6 років. Весело, цікаво, просто про складне. Запрошуємо всіх дошкільнят та школярів відвідати наш курс на м. Академмістечко або на м. Святошин

  Автор: Проценко Марія

  Вікова категорія: 10

  Дивитися результат
 • Курсы Scratch для детей

  Різдвяна гра

  Курси Scratch для дітей спосіб проявити себе та зробити перші кроки у програмуванні. Кирило зробив гру, де Дід Мороз збирає подарунки.

  Автор: Маслов Кирило

  Вікова категорія: 8

  Дивитися результат
 • Визуальное программирование скреч

  Просто новорічна гра

  Загоруйко Богдан зробив гру у візуально-блочному середовищі програмування Scratch. Суть гри допомогти зібрати Дідові Морозу подарунки, проходячи лабіринт.

  Автор: Загоруйко Богдан

  Вікова категорія: 16

  Дивитися результат