Програмування

Scratch

Перший рівень програмування - візуальне програмування Scratch
Прокрутити вниз

Даний курс заснований на візуалізації основних понять в програмуванні. Ваша дитина зможе створити свою гру за допомогою програми Scratch.

Дитячі курси програмування Scratch – це перший крок до майбутньої ІТ професії.

Дитячі курси програмування Scratch базується на візуалізації основних понять в програмуванні. Даний курс адаптований для діток від 6 до 10 років. Це напрямок візуально-орієнтованого простору для створення об’єктів в цифровому вигляді та програмування алгоритму їх дії. Курси програмування для дітей Scratch визнані кращим способом адаптації логічного мислення у маленької аудиторії. Учні самостійно придумують сюжетні гри, а вчитель допомагає втілити ідеї в образі рухомої анімації та гри. Програмувати весело зі Scratch.

Програма курсу програмування для дітей онлайн “Scratch”:

 1. Знайомство з середовищем «Scratch».
 2. Інтерфейс середовища Scratch 2.
 3. Що таке алгоритм?
 4. Управління спрайтами.
 5. Блоки зовнішності і звуку.
 6. Розробка проекту проект «Танці».
 7. Розробка проекту «Музиканти».
 8. Циклічне виконання програми.
 9. Розробка проекту «Гра в м’яч».
 10. Розробка гри «Спіймай мене».
 11. Координати х, у.
 12. Розробка гри «Кошик».
 13. Знайомство зі змінними.
 14. Креслення в Scratch.
 15. Вчимося малювати.
 16. Розробка проекту «Острівець».
 17. Розробка підсумкового проекту.
 18. Розробка підсумкового проекту.

Результат проходження курсу програмування для дітей онлайн “Scratch” :

Scratch – перша сходинка для вивчення програмування та надбання навичок складання алгоритмив. Ваша дитина зможе створити свою гру за допомогою програми Scratch. Зробить перші кроки в програмуванні.  Навчиться будувати алгоритми. Учень матиме досвід пропрацювання логіки гри, програмування її і створення персонажів. Навчиться додавати аудіо, анімувати зобраення. Та створить власну гру. Після вивчення основ і придбання навичок побудови простих алгоритмів, учні за допомогою програми “Кумир” інтегруються в текстове програмування. Або ж відразу переходять на другу сходинку у вивченні програмування – текстове програмування. Для цього ми пропонуємо дві мови на вибір HTML / CSS або Python.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське.

Для онлайн уроків використовуються зручна для учня програма. Ми пропонуємо hangouts і discord або залишаємо вибір за учнем. Графік відвідування занять також обирається відповідно до зручності для учня. Школа пряцює сім днів на тиждень. Тому легко обрати зручний час та день відвідувань.