Тест Python. Знайомство з Python
Програмування Python
Тут ви знайдете тест на перевірку ваших знань мови програмування Python. В цій статті ми познайомимо вас з цією мовою. Але звісно теорії для написання коду замало, головне практика. Записуйся на заняття з Python та навчайся програмуванню на практиці.
Навіщо вивчати програмування дітям?
Для цього є декілька причин. По перше Python – це мова, що зараз має великий попит, що буде тільки рости. А в результаті недостатньої кількості спеціалістів компанії беруть на роботу новачку без практики. Тому ця мова підходить для швидкого старту в IT сферу.
Можливості мови програмування Python:
- Робота з xml/html файлами
- Робота з http запитами
- GUI (графічний інтерфейс)
- Створення вебсценаріїв
- Робота з FTP
- Робота з зображеннями, аудіо та відео файлами
- Робототехніка
- Програмування математичних і наукових обчислень.
І ще багато інших функцій. Одже, Python підходить, щоб вирішити велику кількість різних задач: читання електронної пошти, резервне копіювання й так далі. Оскільки ця мова програмування немає обмежень, її використовують у великих проєктах. Наприклад, Python використовують компанії IT гіганти, такі як Google та Yandex.
Функція Print() в Python
Саме з цієї функції зазвичай знайомляться з пайтоном. Функція print є основною не тільки для Python, але і для інших мов програмування. Почнемо з виведення фрази Hello, World!
print(“Hello, World!”) Hello, World!
Якщо в Python 2 дужки можна не використовувати, то у Python3 вони обов’язкові. Якщо їх не вказати, буде видавати синтаксичну помилку.
print(“Hello, World!”) File “<ipython-input-6-a1fcabcd869c>”, line 1 print “Hello, World!” ^ SyntaxError: Missing parentheses in call to ‘print’. Did you mean print(“Hello, World!”)?
З тексту вище видно, що Python 3 print() — це не інструкція, а функція.
Щоб впевнитись, перевіримо type/class функція print().
type(print) builtin_function_or_method
Повертається builtin_function_or_method. Це означає, що раніше визначена або вбудована функція Python.
Якщо потрібно додати перенесення рядка або вертикальний відступ між двома висновками. Для цього досить викликати print (), не передаючи аргументів.
print(“Hello, World!”);print(“Hello, World!”) Hello, World! Hello, World! print(“Hello, World!”) print() print(“Hello, World!”) Hello, World! Hello, World!
Розглянемо синтаксис функції print().
print(value, …, sep=”, end=’\n’, file=sys.stdout, flush=False)
Як ви знаєте, функція print виводить значення в потік даних або в sys.stdout за замовчуванням. sys.stdout або стандартний висновок системи означають, що функція print виведе значення на екран. Його можна поміняти на stdin або stderr.
Тест Python. Знайомство з Python
Для вивчення пайтона детальніше – записуйтесь на курси програмування до IT школи Gomother. У нас є уроки онлайн та в офісі. Ми знаходимось на м. Житомирська, м. Академмістечко.