Тест для підготовки до ДПА з математики, 1 рівень складності

Прокрутити вниз

Готуємось до ДПА-2022: онлайн тест з математики І рівень складності 

Математика тест онлайн для підготовки до ДПА 

Математика онлайн тест Державна підсумкова атестація – важлива частина навчання для кожного дев’ятикласника. Цей екзамен не тільки впливає на середній бал свідоцтва про здобуття загальної середньої освіти, а й є складовою загального балу вступників професійно-технічних закладів освіти. Від складання ДПА залежить не лише оцінка, а й ціле майбутнє дев’ятикласника.

Один зі способів підготовки до ДПА – онлайн тест з математики 

Математика – один з предметів, що є обов’язковим до складання у формі ДПА. Такий екзамен за правилами проводиться у стінах навчального закладу здобувачів освіти. Кожен тест складається з трьох частин, а для профільних математичних класів існує четверта. Сьогодні ми пропонуємо тобі перевірити свої знання з математики та рівень підготовки до ДПА шляхом складання міні-екзамену тесту онлайн. Не переймайся, ми не обмежуватимемо твій час так, як це відбувається на справжньому екзамені. Зосередься на головному і добряче подумай до того, як внести відповідь у бланк.

Онлайн тест математика для учнів 9-х класів: структура 

Перед тобою тест з математики І рівня складності. У ньому 12 питань, на кожне з них потрібно дати одну відповідь. Завдання представлені у тестовій формі, за кожну правильну відповідь ти отримаєш 1 бал. Будь уважним при виконанні своєї роботи – уяви, що складаєш справжній екзамент і це дуууже важдиво.

Математика онлайн тест – що повторити? 

Теми, закладені в матеріалі, стосуються уроків алгебри й геометрії з 5 по 9 клас. Пропонуємо тобі перед тим, як розпочати виконання завдань, згадати:

 

-Щоб округлити число до десятків, потрібно цифру в розряді одиниць замінити нулем, а якщо в запису числа є цифри після коми, то їх слід відкинути;
-тему «Вектори на площині»;
-Щоб знайти відсоток від числа, потрібно: 1) виразити відсотки звичайним чи десятковим дробом; 2) помножити дане число на цей дріб;
-тему «Властивості геометричних фігур»;
-тему «Функція».

 

Бажаємо тобі удачі і 12 балів!