Репетиторський центр

Репетитор

Надаємо базові знання з різних напрямків шкільної освіти, поглиблюємо їх.
Вибір Країни
Прокрутити вниз

Допомагаємо зрозуміти складний матеріал. Готуємо дітей до олімпіад, конкурсів, екзаменів, ДПА, ЗНО. Наша школа пропонує заняття з таких напрямків : технічний та природничий напрямок – математика, фізика, хімія, біологія, інформатика; гуманітарний напрямок – англійська мова, українська мова, історія україни.

Основна мета занять послуги “Репетитор онлайн “:
– домогтися розуміння взаємозв’язків між темами
– відпрацювати індивідуальні алгоритми вирішення задач
– дати розуміння предмета
– напрацювання рішення тестових завдань

Вимушене переривання навчання в школі завжди має негативний вплив на успішність. Особливо в період, коли ефективна підготовка до ЗНО вимагає найбільшої концентрації. Зараз, під час карантину, значна кількість людей хочуть знайти індивідуального викладача з можливістю дистанційних занять. Тому ми пропонуемо заняття у зручному онлайн форматі з висококваліфікованими викладачами.

Що таке послуга “Репетитор онлайн” для дітей?

Допомога учням 4-11 класів з усіх основних предметів. Основні напрямки та предмети:

 • математика,
 • фізика,
 • хімія,
 • програмування,
 • біологія,
 • інформатика,
 • англійська мова,
 • українська мова,
 • історія україни.

Всі вчителі нашої школи – професіонали, які мають досвід роботи більше 5ти років. Репетитор допомагає дитині досягти поставленних цілей: підвищити рівень знань, підготуватися до олімпіад, конкурсів, іспитів, ДПА, ЗНО.  Наші вчителі молоді, активні, сучасні. Аби праця стала плідною, між учнем та вчителем встановлюється налагоджений контакт. Наші досвідчені педагоги врахують психологічні особливості учня, режим його дня, інтереси і схильності. Найважливіше те, що кожен репетитор любить свою роботу!

Ми завжди проводимо пробне заняття, щоб побачити, чи комфортно учню займатися саме с цим викладачем, чи комфортні умови та чи підходять технічні засоби. Перше заняття обов’язково частково організаційне:

 • Репетитор пояснює формат роботи. Узгоджуе, на якій платформі відбуватиметься безпосереднє заняття (Skype, Zoom, Hangouts тощо), як виглядатимуть домашні завдання та які ще сервіси використовуватимуться для занять.
 • Перевірка рівня знань та освітніх цілей учня. Викладач має скласти індивідуальну програму занять, для цього необхідно розуміти сильні та слабкі сторони учня.

Перше заняття може проходити в легкій формі спілкування, проте має стати першим кроком у налаштуванні на продуктивну роботу.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське

Для онлайн уроків використовуються зручна для учня програма. Ми пропонуємо hangouts і discord або залишаємо вибір за учнем.
Приходьте і ми пояснимо вам весь необхідний матеріал, навчимо вирішення складних завдань)