Програмування

Windows Forms + C# + HTML

Стань дорослішим - створи свій додаток! Навчимо програмувати на C# .NET Windows Forms
Вибір Країни
Прокрутити вниз

Windows Forms — інтерфейс програмування додатків, що відповідає за графічний інтерфейс користувача. Він є частиною .Net Framework та створений для того, щоб спростити взаємодію користувача з елементами Win API.

Курс створення додатків Windows Forms + C# + HTML  – це курс програмування для підлітків та дорослих онлайн.

Онлайн-курс програмування Windows Forms + C# + HTML базується на вивченні алгоритмів створення графічних інтерфейсів за допомогою платформи .NET.  Найбільш простою і зручною платформою під такі цілі є Window Forms або скорочено WinForms. Цей курс дає розуміння принципів створення графічних інтерфейсів за допомогою технології WinForms і роботи основних елементів управління. Додаток стоврюємо на мові програмування C#. Після базового вивчення принципів роботи з мовою C# та її синтаксисом ми пропонуємо перейти до поглибленого вивчення бібліотек та суміжних технологій.

C# – це об’єктно-орієнтована мова. С# має підтримку спадковості, поліморфізму, повторне завантаження операторів, статичної типізації. Такий підходить допомагає у вирішенні поширених завдань у сфері розробки великих додатків, що зберігають гнучкість, розширюваність та масштабованість.

Програма курсу створення додатків Windows Forms + C# + HTML:

1. Створення дизайну форми, вивчення палетки (складові додатки)
2. Основи C#, найпростіші програми, label
3. Інтерактивні програми, textBox, button
4. Робота з параметрами вікна та елементів
5. ComboBox та його запалення
6. Динамічні змінні та елементи
7. Події
8. Розробка на базах додатків(калькулятори, конвертори і т.д.)
9. Багатовіконні програми
10. Зображення
11. Таймер
12. Дати та календар
13. Спливаючий вікна
14. Позиціонування елементів додаток
15. Основи грамотного дизайну програми
16. Форма для реєстрації
17. Посилання
18. Робота з файлами
19. Проста гра
20. Основи MVC

Онлайн-курси програмування для підлітків та дорослих – результат :

На нашому курсі ви створите простий додаток на C# з інтерфейсом користувача на основі Windows. Ви дізнаєтеся, як створити нову програму Windows Forms за допомогою Visual Studio. Після створення початкової програми ви навчитеся додавати елементи керування та обробляти події. Ви вивчите, як підключати програми до бази даних, попрацюйте з MySQL, а також створите свій дизайн для додатку.

Тож під час проходження курсу ви навчитеся працювати з C# .NET Windows Forms, а також створите програму з унікальним дизайном та підключенням до бази даних.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське.

Для онлайн уроків використовуються зручна для учня програма. Ми пропонуємо hangouts і discord або залишаємо вибір за учнем. Графік відвідування занять також обирається відповідно до зручності для учня. Школа пряцює сім днів на тиждень. Тому легко обрати зручний час та день відвідувань.