Цифрова графіка

Малювання Adobe Photoshop

Другий рівень - малювання за допомогою графічного планшету в программі Adobe Photoshop
Прокрутити вниз

Для сучасного художника вкрай важливо навчитися переносити результати свого таланту не тільки на папір, але і на екран комп’ютера. Для цього пропонуємо курс – Малювання Adobe Photoshop. При цьому слід враховувати, що малювання на графічному планшеті – це не те ж саме, що перенесення уявних образів на папір. Тому запасіться терпінням.

Курс “Малювання Adobe Photoshop” для дітей онлайн базується на вивченні основих інструментів та функцій Photoshop та здобуття знань основ малюнку. На уроках в данному напрямі діти зможуть створювати цифрові малюнки за допомогою графічного планшету та програми фотошоп. Цифровий живопис для дітей – основна ідея для данного напряму.

Ми не навантажуємо дітей «сухою» технічною інформацією. Безумовно, вона теж присутня, але ми намагаємося працювати саме в творчому ключі. Малювання Adobe Photoshop  – це не тільки інструментарій програми Photoshop, це ще й опрацювання сюжету, придумування і промальовування образу, загальний вигляд композіції.

Програма курсу “Малювання Adobe Photoshop” для дітей онлайн:

1 Основні інструменти
3 Композіція
4 Основи кольору
5 Кисті
6 Форми
7 Текстури
8 Пропорції тіла
9 Фізика руху
10 Корекція

Результат курсу:

В результаті відвідування занять дитина зможе освоїти інструменти програми Photoshop. За допомогою інструментів Ваша дитина зможе намалювати свій перший графічний шедевр.

Навчання на курсі націлене на отримання 100% результату. Уважний і відповідальний викладацький колектив завжди допоможе учням виправити помилки і показати які бувають інші рішення. За рахунок малої кількості учнів у группах керівник может працювати в індівідуальному режимі з кожним учнем на курсі цифрового живопису (PHOTOSHOP) онлайн. Таким чином навчальний процес досягає ефективних показників.

Окрім молодшої вікової категорії слухачів надаємо кваліфікований навчальний курс photoshop для початківців та підготовку дорослої аудіторії.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське, с. Софіївська Борщагівка ЖК “Софія”