Комп'ютерна графіка

Малювання Adobe Photoshop

Другий рівень - малювання за допомогою графічного планшету в программі Adobe Photoshop
Вибір Країни
Прокрутити вниз

Для сучасного художника вкрай важливо навчитися переносити результати свого таланту не тільки на папір, але і на екран комп’ютера. Для цього пропонуємо курс – Малювання Adobe Photoshop. При цьому слід враховувати, що малювання на графічному планшеті – це не те ж саме, що перенесення уявних образів на папір. Тому запасіться терпінням.

Курси Малювання Adobe Photoshop для дітей  – курси цифрового мистецтва

Курси Малювання Adobe Photoshop для дітей онлайн базується на вивченні основих інструментів та функцій Photoshop та здобуття знань основ малюнку. На уроках в данному напрямі діти зможуть створювати цифрові малюнки за допомогою графічного планшету та програми фотошоп. Цифровий живопис для дітей – основна ідея для данного напряму.

Ми не навантажуємо дітей «сухою» технічною інформацією. Безумовно, вона теж присутня, але ми намагаємося працювати саме в творчому ключі. Курси Малювання Adobe Photoshop  – це не тільки інструментарій програми Photoshop, це ще й опрацювання сюжету, придумування і промальовування образу, загальний вигляд композіції.

Програма курсу “Малювання Adobe Photoshop” для дітей онлайн:

1 Основні інструменти
3 Композіція
4 Основи кольору
5 Кисті
6 Форми
7 Текстури
8 Пропорції тіла
9 Фізика руху
10 Корекція

Результат курсу:

В результаті відвідування занять дитина зможе освоїти інструменти програми Photoshop. За допомогою інструментів Ваша дитина зможе намалювати свій перший графічний шедевр.

Навчання на курсі націлене на отримання 100% результату. Уважний і відповідальний викладацький колектив завжди допоможе учням виправити помилки і показати які бувають інші рішення. За рахунок малої кількості учнів у группах керівник может працювати в індівідуальному режимі з кожним учнем на курсі цифрового живопису (PHOTOSHOP) онлайн. Таким чином навчальний процес досягає ефективних показників.

Окрім молодшої вікової категорії слухачів надаємо кваліфікований навчальний курс photoshop для початківців та підготовку дорослої аудіторії.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське

Для онлайн уроків використовуються зручна для учня програма. Ми пропонуємо hangouts і discord або залишаємо вибір за учнем. Графік відвідування занять також обирається відповідно до зручності для учня. Школа працює сім днів на тиждень. Тому легко обрати зручний час та день відвідувань.

Також пропонуємо окремі індивідуальні уроки з академічного малюнку та уроки з підготовки до вступу в художні школи України, а так само в архітектурні, дизайнерські, художні ВНЗ-и.

Результати

 • Малювання фотошоп

  Малюнок в фотошопі

  На курсах малювання фотошоп діти створюють свої перші творчі роботи. Ми опрацьовуємо різні техники створення малюнка. Підбираємо роботу в якій учень повинен застосувати функції та інструменти з вивченної теми. Саме цю роботу ученіця зробила самостійно, без допомоги вчителя. Сьогодні цифровий малюнок користується величезною популярністю. Хобі може перетворитися на унікальні навички, якими захоплюватиметься світ арту. Наші курси підходять тим, хто робить перші кроки для освоєння графічного планшета.

  Автор: Олександра

  Період навчання: 6 місяців

  Вікова категорія: 12

  Дивитися результат
 • малювання яна графічному планшеті

  Малювання на графічному планшеті

  Раніше художники використали лише олівці, пензлі, фарби. У світі творчі ідеї втілюють з допомогою гаджетів і графічних редакторів. Програми показують весь спектр кольорів та їх відтінків. Імітують полотна та матеріали. Сучасний графічний планшет – це гаджет, який переводить малюнок, створений від руки на екрані, цифрове зображення. Це цікавий творчий та захоплюючий процес допомагає нашим учням створювати свої роботи.

  Автор: Леді Ді

  Період навчання: 6 місяців

  Вікова категорія: 14

  Дивитися результат
 • Малювання Photoshop

  Портрет мами)

  Програма Photoshop широко використовується для роботи з зображеннями, надаючи дійсно широкий спектр можливостей. Програма дозволяє створювати: малюнки, картини, графіку — різного ступеня складності. В Photoshop є кілька інструментів, призначених для створення малюнків. Цими інструментами вдало скористалась наша учениця і створила своє бачення мами))

  Автор: Владислава

  Період навчання: 6 місяців

  Вікова категорія: 11

  Дивитися результат
 • Курсы рисования Академгородок

  Улюбленець

  Таку фантастичну тваринку створила Романив Діана. Діана займається на курсі Малювання Adobe Photoshop. Курси малювання Академмістечко це можливість не обмежувати політ фантазії. Діана займається всього 6 місяців, але вже може похвалитися результатами навчання.

  Автор: Романив Діана

  Період навчання: 6 місяців

  Вікова категорія: 13

  Дивитися результат
 • Малювання Adobe Photoshop для дітей

  Малювання простих ландшафтів

  Ангеліна Антоненко займається курсом Малювання Adobe Photoshop для дітей 3 місяці. На цьому курсі учні різними інструментами створюють своє мистецтво. Ангеліна створила цей ландшафт за 1 урок. Малювання Adobe Photoshop це другий рівень навчання після курсу Основи Adobe Photoshop.

  Автор: Ангеліна Антоненко

  Період навчання: 3 місяці

  Вікова категорія: 12

  Дивитися результат
 • Курси Photoshop

  Жабка )

  Діана створила милу жабку у програмі Adobe Photoshop. Учениця займається 3 місяці на курсі малювання Adobe Photoshop. Цей курс спрямований на розкриття творчих здібностей дитини. Це другий рівень курсу після освоєння основ Adobe Photoshop.

  Автор: Діана Придатко

  Період навчання: 3 місяці

  Вікова категорія: 13

  Дивитися результат
 • придатко 13 лет

  Робота “Дівчинка з овечкою”

  Придатно Діана намалювала дівчинку зі свічкою. Діана займається програмою Adobe Photoshop 3 місяці. І вже освоїла основні функції та інструменти програми. Творчість розкриває всі межі та особливості індивідуальності, допомагає самовираженню. Торкніться світу реального сучасного мистецтва. На уроках Фотошопа дитина розкриє свій потенціал і зможе застосовувати свої знання у сфері, що цікавить.

  Автор: Придатко Діана

  Період навчання: 3 місяці

  Вікова категорія: 13

  Дивитися результат
 • Курси малювання Photoshop Кіїв

  Лисичка у лісі

  Марія відвідує заняття з курсу – Малювання Adobe Photoshop. Малювання на графічному планшеті – це не те ж саме, що перенесення уявних образів на папір. Тому Маша запаслася терпінням і освоїла цей курс.

  Автор: Марія

  Період навчання: 6 місяців

  Вікова категорія: 13

  Дивитися результат
 • Курсы Рисование Adobe Photoshop Киев

  Робота “Персонаж”

  Назва роботи “Я пірат!”. Таня планує в майбутньому стати художником. Для сучасного художника вкрай важливо навчитися переносити результати свого таланту не тільки на папір, але і на екран комп’ютера. На даний момент займається по курсу “Малювання на графічному планшеті в програмі Photoshop”.

  Автор: Тетяна

  Період навчання: 6 місяців

  Вікова категорія: 13

  Дивитися результат
 • Малювання у Adobe Photoshop

  Роботи наших учнів

  На курсі “Малювання Adobe Photoshop” діти зможуть навчитися створювати цифрові малюнки за допомогою графічного планшету та програми фотошоп. Курси для дітей проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська.

  Період навчання: 1 рік

  Вікова категорія: 11

  Дивитися результат