Комп'ютерна графіка

Малювання Adobe Photoshop

Другий рівень - малювання за допомогою графічного планшету в программі Adobe Photoshop
Прокрутити вниз

Для сучасного художника вкрай важливо навчитися переносити результати свого таланту не тільки на папір, але і на екран комп’ютера. Для цього пропонуємо курс – Малювання Adobe Photoshop. При цьому слід враховувати, що малювання на графічному планшеті – це не те ж саме, що перенесення уявних образів на папір. Тому запасіться терпінням.

Курси Малювання Adobe Photoshop для дітей  – курси цифрового мистецтва

Курси Малювання Adobe Photoshop для дітей онлайн базується на вивченні основих інструментів та функцій Photoshop та здобуття знань основ малюнку. На уроках в данному напрямі діти зможуть створювати цифрові малюнки за допомогою графічного планшету та програми фотошоп. Цифровий живопис для дітей – основна ідея для данного напряму.

Ми не навантажуємо дітей «сухою» технічною інформацією. Безумовно, вона теж присутня, але ми намагаємося працювати саме в творчому ключі. Курси Малювання Adobe Photoshop  – це не тільки інструментарій програми Photoshop, це ще й опрацювання сюжету, придумування і промальовування образу, загальний вигляд композіції.

Програма курсу “Малювання Adobe Photoshop” для дітей онлайн:

1 Основні інструменти
3 Композіція
4 Основи кольору
5 Кисті
6 Форми
7 Текстури
8 Пропорції тіла
9 Фізика руху
10 Корекція

Результат курсу:

В результаті відвідування занять дитина зможе освоїти інструменти програми Photoshop. За допомогою інструментів Ваша дитина зможе намалювати свій перший графічний шедевр.

Навчання на курсі націлене на отримання 100% результату. Уважний і відповідальний викладацький колектив завжди допоможе учням виправити помилки і показати які бувають інші рішення. За рахунок малої кількості учнів у группах керівник может працювати в індівідуальному режимі з кожним учнем на курсі цифрового живопису (PHOTOSHOP) онлайн. Таким чином навчальний процес досягає ефективних показників.

Окрім молодшої вікової категорії слухачів надаємо кваліфікований навчальний курс photoshop для початківців та підготовку дорослої аудіторії.

Курси проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське

Для онлайн уроків використовуються зручна для учня програма. Ми пропонуємо hangouts і discord або залишаємо вибір за учнем. Графік відвідування занять також обирається відповідно до зручності для учня. Школа працює сім днів на тиждень. Тому легко обрати зручний час та день відвідувань.

Також пропонуємо окремі індивідуальні уроки з академічного малюнку та уроки з підготовки до вступу в художні школи України, а так само в архітектурні, дизайнерські, художні ВНЗ-и.

Результати

 • Курси малювання Photoshop Кіїв

  Робота Марії

  Марія відвідує заняття з курсу – Малювання Adobe Photoshop. Малювання на графічному планшеті – це не те ж саме, що перенесення уявних образів на папір. Тому Маша запаслася терпінням і освоїла цей курс.

  Автор: Марія

  Період навчання: 6 місяців

  Вікова категорія: 13

  Дивитися результат
 • Курсы Рисование Adobe Photoshop Киев

  Робота Тетяни

  Назва роботи “Я пірат!”. Таня планує в майбутньому стати художником. Для сучасного художника вкрай важливо навчитися переносити результати свого таланту не тільки на папір, але і на екран комп’ютера. На даний момент займається по курсу “Малювання на графічному планшеті в програмі Photoshop”.

  Автор: Тетяна

  Період навчання: 6 місяців

  Вікова категорія: 13

  Дивитися результат
 • Роботи наших учнів з фотошопу

  Роботи наших учнів

  На курсі “Малювання Adobe Photoshop” діти зможуть навчитися створювати цифрові малюнки за допомогою графічного планшету та програми фотошоп. Курси для дітей проходять online або на локаціях: м. Академмістечко, м. Житомирська, с. Святопетрівське.

  Період навчання: 1 рік

  Вікова категорія: 11

  Дивитися результат