Новини

Історія розвитку мови програмування python та її переваги.

Прокрутити вниз
Опубліковано:

Трохи історіі створення Python

Програмування Python для дітей – один з напрямкі в навчання в нашій школі. Розкажемо про історію створення цієї мови.

 • Мова програмування Python була створена в 1991 році Гвідо ван Россумом, який працював в цей час в Нідерландах у Centrum Wiskunde & Informatica (Центр математики і інформатики). Він створив мову для власних потреб, але швидко зрозумів її потенціал і почав розповсюджувати серед інших програмістів.
 • У 1994 році вийшла перша версія Python, яка отримала значний успіх серед програмістів і досить швидко стала популярною. Зараз Python вважається однією з найбільш популярних мов програмування у світі.
 • У 2000 році була випущена Python 2.0, в якій з’явилася підтримка класів, виключень і нових типів даних, таких як логічний тип bool та тип unicode для роботи зі знаками Юнікоду. У 2008 році була випущена версія Python 3.0, яка мала значні зміни у порівнянні з попередніми версіями, зокрема, вона відрізнялася відмовою від підтримки деяких старих функцій, які не були спрощені та які було досить складно використовувати.
 • З 2008 року розробка Python була зосереджена на версії 3.x, і у 2020 році вийшла версія Python 3.9. У новішій версії було додано нові функції та покращено існуючі, що дозволило покращити продуктивність, безпеку та розширити можливості мови.
Курси по Python для дітей.
Курси по Python для дітей.

Python став однією з найбільш популярних мов програмування в світі, завдяки своїй простоті, зручності, гнучкості та можливостям. Python застосовується в багатьох галузях, таких як наука про дані, розробка веб-додатків, штучний інтелект, наукові дослідження.

Ми пропонуємо відвідати наші курси по Python для дітей. На уроках учні виконують цікаві завдання та розробляють свої індивідуальні проекти.

Python має декілька переваг, які роблять його однією з найпопулярніших мов програмування:

 1. Простота вивчення: Python має легку синтаксис і логічну структуру, що дозволяє новим користувачам швидко засвоювати мову програмування.
 2. Гнучкість та розширюваність: Python може бути використаний для створення різних типів додатків, від веб-додатків до ігор та машинного навчання.
 3. Багата стандартна бібліотека: Python має велику кількість стандартних модулів, які можуть бути використані для розв’язання різних задач без необхідності написання власних функцій.
 4. Велика кількість сторонніх бібліотек: Python має велику спільноту розробників, яка постійно розширює функціональність мови за допомогою сторонніх бібліотек.
 5. Переносимість: Python може працювати на різних операційних системах, включаючи Windows, macOS і Linux.
 6. Відкритий код: Python є відкритою мовою програмування, що означає, що користувачі можуть редагувати та розширювати мову відповідно до власних потреб.
 7. Можливості машинного навчання: Python має велику кількість бібліотек для машинного навчання, таких як TensorFlow, Keras та PyTorch, що робить його популярним для розробки моделей штучного інтелекту.
Переваги Python
Переваги Python

Ці переваги роблять Python популярним в багатьох галузях, від веб-розробки до науки про дані та машинного навчання.

 

 

Залиште номер і ми допоможемо підібрати курс

Зроби крок до успішного майбутнього сьогодні

Child looks up!