Новини

Як зробити гру на Unity?

Прокрутити вниз
Опубліковано:

Уроки створення ігор на Unity –  найпопулярніший курс в нашій школі.

Уроки створення ігор на Unity
Уроки створення ігор на Unity

Unity – це потужний інструмент для створення ігор, який має велику кількість можливостей і функцій. Наш курс поєднує два напрямки: робота безпосередньо на платформі Unity по створенню об’єктів та локацій та робота на вивчення мови програмування C#. За допомогою цієї мови ми створюємо модулі управління в грі та задаємо алгоритми гри.

Ось декілька кроків, які допоможуть вам створити гру на Unity:

 • Встановіть Unity та створіть новий проект: Завантажте Unity з офіційного сайту та встановіть його на свій комп’ютер. Після цього ви можете створити новий проект у Unity.
 • Створіть основні об’єкти гри: Створіть необхідні об’єкти гри, такі як головний персонаж, вороги, предмети, локації тощо.
 • Додайте компоненти до об’єктів: Додайте компоненти до кожного об’єкта, щоб надати їм необхідні функції та можливості. Наприклад, ви можете додати компонент “Rigidbody” до головного персонажа, щоб надати йому фізичну поведінку.
 • Створіть анімації та ефекти: Додайте анімації та ефекти до гри, щоб зробити її більш живою та ефектною.
 • Створіть геймплей та управління: Створіть геймплей та управління для гри, такі як рухи головного персонажа, атаки, прокрутка локації тощо.
 • Тестуйте гру: Тестуйте гру та виправляйте помилки та баги, щоб зробити її якіснішою.
 • Опублікуйте гру: Після того, як гра готова, ви можете опублікувати її на платформах, таких як Google Play або App Store, або ж на своєму веб-сайті.

Щоб створити об’єкт на Unity, потрібно виконати наступні кроки:

 1. Відкрийте Unity та відкрийте проект, в якому ви хочете створити новий об’єкт.
 2. Натисніть на панелі “Hierarchy” правою кнопкою миші, виберіть пункт меню “Create Empty” або “Create Object” для створення порожнього об’єкту або об’єкту з певною формою, відповідно.
 3. Якщо ви вибрали “Create Object”, з’явиться вікно “Create” зі списком доступних об’єктів. Ви можете вибрати будь-який об’єкт зі списку, або ввести у поле “Search” назву об’єкта, який ви хочете створити.
 4. Після вибору об’єкта натисніть кнопку “Create” і новий об’єкт буде доданий до сцени в Unity.
 5. Ви можете налаштувати параметри нового об’єкта, такі як його позицію, розмір, кольори та інші властивості, використовуючи редактор властивостей на панелі “Inspector”.
Створити об'єкт на Unity
Створити об’єкт на Unity

Це дозволить вам створити новий об’єкт на сцені в Unity. На цій стадії ви можете налаштувати його властивості та додати до нього компоненти, які забезпечать необхідну функціональність для вашого проекту. Unity має велику кількість документації та ресурсів для новачків, тому якщо виникнуть питання, ви можете знайти відповіді на офіційному сайті Unity або на спеціалізованих форумах.

Залиште номер і ми допоможемо підібрати курс

Зроби крок до успішного майбутнього сьогодні

Child looks up!