Новини

JavaScript важливий сьогодні?

Прокрутити вниз
Опубліковано:

Курси JavaScript для дітей та чому JavaScript такий важливий сьогодні?

вивчення JavaScript.
вивчення JavaScript.

На сьогоднішній день, серед розділів програмування популярність набирає мова програмування JavaScript. Саме за допомогою цієї мови створюється більшість сайтів. Ця мова відіграє важливу роль і відповідає за роботу таких елементів сайту, як створення форм для заповнення інформацією, додавання галереї, слайдерів і навіть здійснює листування з адміністратором сайту.

Також завдяки JavaScript можна вказати програмі, а в нашому випадку, веб-сайту, як він повинен реагувати на ті дії, які користувач виконує на сайті.

JavaScript це частина веб-розробки і один з напрямків сфери програмування, що швидко зростає. Спеціаліст у галузі веб-розробки працює над безліччю необхідних завдань, таких як розробка архітектури серверної частини, верстка сторінок та оптимізація сайтів. Однак для того, щоб мати уявлення про цю тему, необхідно вчитися, починаючи з основ веб-розробки та базових правил JavaScript.

Якщо Ваша дитина серйозно захоплюється цією темою – ми радимо Вам записати її на курси вивчення JavaScript. Професіонали у цій галузі допоможуть йому приєднатися до сфери веб-розробки та стати у майбутньому професіоналом своєї справи.

Навіщо дітям вивчати JavaScript?

Щоб зрозуміти чим приваблива дана мова програмування, варто поговорити про основні її характеристики.

Цей розділ кодингу з’явився в 90-х роках і одразу набрав величезної популярності. На той час мода на динамічні сайти злетіла по всьому світу! На самому початку, ця мова використовувалася лише для роботи з веб-програмуванням, проте пізніше її почали інтегрувати із серверним програмуванням і навіть робототехнікою. Таким чином, ця мова розмітки стала багатофункціональним розділом кодингу.

На сьогоднішній день це єдина мова, яка служить для програмування браузерів. Серед інших її позитивних сторін це можливість працювати на будь-якій операційній системі.

Ще одним з приємних фактів є те, що ця мова просто в навчанні і підходить як перша мова програмування, з якою Ваша дитина почне знайомство. Як ми вже сказали, вона не є складною, хоча при цьому містить такі серйозні речі, як алгоритми, структури даних та поняття об’єктно-орієнтованого програмування.

Курси js для дітей
Курси js для дітей

Курси JavaScript для дітей

Як ви вже зрозуміли, JavaScript це дуже цікава і корисна мова програмування, з якої Ваша дитина може почати розвиток в IT сфері. Якщо Ваша дитина виявляє інтерес до сфери інформаційних технологій, Вам варто допомогти їй її освоїти.

Викладачі IT школи Go-mother розробили та записали відеоуроки з детальним поясненням та практичними завданнями з вивчення JavaScript. Відеоуроки підійдуть як для новачків, так і для тих, хто раніше познайомився з базовими поняттями програмування. Відеокурси з програмування – це досить комфортний спосіб вивчити програмування. Однак ми радимо Вам записати Вашу дитину на онлайн заняття з програмування, які проводять наші викладачі індивідуально чи в групах.

IT школа Go-Mother проводить заняття для дітей з вивчення багатьох сфер програмування, веб-розробки та веб-дизайну. Що стосується JavaScript, наші фахівці проводять інтерактивні заняття для дітей та підлітків, навчаючи їх основам цієї мови.

Викладачі нашої школи розбирають усі теми на прикладах, доступно пояснюють кожному учневі все те, що необхідно знати в кожній із них, навчають синтаксису мови, а також допомагають розвинути логічне та творче мислення.

Ми надаємо можливість учням займатися онлайн, вибираючи зручний для них час. Ми використовуємо кожен урок, щоб провести учня крізь світ сучасного програмування.

За допомогою наших відеоуроків з інформатики, Ваша дитина досить швидко опанує цей напрямок, зможе відчути себе юним розробником і навіть зможе попрактикуватися у вигляді розробки власних сайтів та мобільних додатків.

Залиште номер і ми допоможемо підібрати курс

Зроби крок до успішного майбутнього сьогодні

Child looks up!