Тест для підготовки до ЗНО з математики, 1 рівень складності

Прокрутити вниз

Онлайн математика тест ЗНО – як скласти на максимальні двісті балів?

 

Математика онлайн – це найкращий метод підготовки

Алгебра та геометрія, безумовно, не найлегші шкільні предмети. Але саме вони в парі часто кардинально впливають на майбутнє одинадцятикласників. Це обумовлено тим, що обидва предмети виносяться для складання на ЗНО. Як скласти тест з математики легко знає айті школа Gomother: ми підготували для тебе тести математика онлайн, максимально схожі на ті, що будуть в справжньому ЗНО. Швидше берися до вирішення наших завдань!

Тести математика: структура

Тобі належить відповісти на 12 тестових запитань, в кожному з яких може бути тільки один правильний варіант відповіді. За кожен із них ти можеш отримати 1 бал відповідно. Це I рівень, в ньому тобі потрібно вирішити завдання і застосувати свої знання і математичні здібності, набуті з 1 по 11 клас. Скласти цей тест математика онлайн на позначку вище, ніж 8 балів – значить бути добре підготовленим до ЗНО. Але не переймайся, якщо з першого разу у тебе не вийшло скласти його – попереду цілий навчальний рік. Відзнач свої помилки і пропрацюй їх. Тримай при собі зошит і ручку!

Як відбуватиметься дане ЗНО з математики? По-перше, у тебе буде 34 завдання як тестового характеру так і у відкритій формі. Всі вони – різного рівня складності і стосуються програми з алгебри і геометрії 5-11 класу. На складання тесту тобі нададуть 210 хвилин часу. Уважно читай завдання: кожна помилка коштує балів і віддаляє тебе від вступу в бажаний ВНЗ.

На процедуру ЗНО не можна приносити з собою мобільні телефони і навіть калькулятори. Розрахунок доведеться здійснювати на чернетці. Перенеси в бланк відповідей тільки коректні позначки. Після того, як час закінчиться, ти зможеш забрати свій зошит додому і перевірити всі відповіді в інтернеті.

 

Що повторити для тест математика?

Для максимальної впевненості в своєму результаті рекомендуємо тобі повторити такі теми:

– множення квадратних коренів;

– апофема піраміди;

– співвідношення;

– квадратне рівняння;

Математика тест вже доступний до проходження. Бажаємо тобі удачі!