Тест для підготовки до ЗНО з математики, 3 рівень складності

Прокрутити вниз

Здам ЗНО з математики на 200, навіть якщо я гуманітарій – тест онлайн математика

Тести ЗНО з математики: їх специфіка і важливість

Онлайн тест математика ЗНО допоможе виявити прогалини у знаннях. Практика показує, що для того, щоб скласти тест ЗНО з математики, зовсім не обов’язково мати математичний склад розуму. Досить просто гарненько підготуватися і відкинути всі переживання. Якщо з точки зору психології налаштувати себе можна, то в плані підготовки все куди більш часозатратніше. Варто задуматися про свій результат ще задовго до початку іспиту. Оптимально – розпочати підготовку до ЗНО з літа перед 11 класом, адже більшість випускників береться за неї лише за півроку до самого іспиту. Це дуже малий проміжок часу і величезний стрес для нервової системи й організму в цілому. Вчіть поступово. До того ж, математика – це не єдиний предмет для складання.

Математика тести онлайн або ключ до успішної здачі ЗНО

Тренування іноді показує куди кращий результат, ніж сам виступ спортсмена. Це не в нашому випадку. Нам важливо всі сили направити саме на фінальну здачу. Для цього ми не проходимо величезні тести з купою питань відразу, а розбиваємо їх на маленькі частини.

ЗНО математика: структура нашого тесту
Ось, наприклад, цей тест онлайн з математики складається всього з 10 питань. Але не всі вони мають один варіант відповіді. Деякі – відразу з двома. Ще є тест на встановлення відповідностей. Уважно ознайомся з умовами задач. Всі вони – ІІІ рівня складності – найвищого зі складених нами. Тобі потрібно буде застосувати максимум своїх знань із алгебри та геометрії.

Попередня підготовка онлайн тести з математики

Звичайно, ми не залишимо тебе без попередньої підготовки. Ось, які теми можна повторити перед стартом проходження цього онлайн тест з математики:

– Вписані і описані кола;
Похідна функції;
– Точки координат в просторі;
– Знаходження коренів рівняння;

Онлайн тест математика ЗНО – все вийде

Якщо тобі вдасться пройти наш тест – ти по праву можеш називатися майбутнім власником 200 балів ЗНО. Тому бажаємо пройти його якомога краще!