Тест для підготовки до ЗНО з математики, 2 рівень складності

Прокрутити вниз

Як бути впевненим у своєму результаті ЗНО: онлайн математика ЗНО

Математика онлайн тест : Gomother попіклувалася про твій результат

Онлайн математика ЗНО тест для перевірки знань. Очевидно, що найбільший стрес учні отримують саме під час вступної кампанії. Постійний моніторинг сайтів вишів, списків абітурієнтів, переживання і мрія потрапити на бюджет – усі переживання можна мінімізувати. Достатньо завчасно підготуватися до складання ЗНО. В цьому може допомогти Gomother. Ми пропонуємо навчальні курси та репетиторство для випускників. Доведемо, що скласти екзамен – набагато простіше, ніж усі звикли думати. Головне – почни готуватися завчасно. Не відкладай підготовку до ЗНО до другого семестру, це ж величезний стрес. Краще зараз поступово вчити формули й теми і повільно але впевнено йти до своїх омріяних 200 балів. А ми вже тобі в цьому допоможемо.

Тести онлайн математика ЗНО – 2022

Математика – один із найпопулярніших для складання тестів формату ЗНО. Це й не дивно, адже він входить у список другого обов’язкового предмета для складання випускниками на вибір, поруч з яким стоїть історія України. Коефіцієнт для балу ЗНО  математики часто дуже високий, тому скласти іспит на максимальний бал – задача першочергова. Особливо для тих учнів, що збираються вступати на суто технічні спеціальності типу прикладної механіки чи інженерії. Для них математика – вкрай важливий предмет, з яким доведеться стикатися впродовж усього терміну навчання в вищому освітньому закладі.

Онлайн математика ЗНО

Скільки балів я зможу отримати?

Для того, аби допомогти тобі у цьому нелегкому двобої з системою вступу, ми створили цей тест. Тут зібрано 10 завдань ІІ рівня складності, які допоможуть визначити проґалини у знаннях і навпаки, знайдуть ті теми, в яких ти справжній ас. За кожну правильну відповідь ти отримаєш один бал.

 

Математика тест онлайн – це варто повторити

Ми також склали список тем, на які потрібно звернути увагу перед складанням тесту:

  • Спрощення виразів;
  • Знаходження членів арифметичної прогресії;
  • Системи нерівностей;
  • Знаходження відсотків від числа.

Онлайн тести математика можна складати не один раз. Ти можеш за деякий час знову перевірити свої сили.