Тест для підготовки до ЗНО з математики, рівень стандарт, 4 варіант

Прокрутити вниз

Чому 11 клас – це стрес?

Онлайн тести математика. Тестування ЗНО – дуже важливо. Про це кожен учень добре знає не з чуток: протягом усього шкільного життя про це тільки і твердять всі вчителі і батьки. Тому 11 клас вважається найбільш напруженим і складним. Навіть ті учні, які не збираються нікуди вступати, зобов’язані пройти цю процедуру для отримання атестата. Мова йдеться про зовнішнє незалежне оцінювання – ЗНО. Як же правильно до нього підготуватися? Спробуємо розібратися.

Підготовка до ЗНО математика 2022

Звичайно, сьогодні існує маса спеціальної літератури, навчальних курсів, гайдів та допоміжної поліграфії для кожного з предметів ЗНО. Одна математика чого тільки варта: десятки варіантів підготовки. Який же вибрати? GoMother проводить курси з підготовки до іспитів і запрошує вас на свої заняття. Діти зрозуміють, що ЗНО – дуже важлива процедура і для того, щоб вступити на бюджетній основі до обраного вузу потрібно дуже постаратися. В першу чергу все залежить від підготовки.

Курс підготовки до ЗНО – онлайн тести математика

Ми проаналізували методи підготовки до іспитів і зрозуміли, що рішення всіх 42 завдань по ЗНО математика це дуже довго і недоцільно. Як мінімум тому, що дитина швидко втомлюється і втрачає якусь мотивацію. А при незадовільному кінцевому результаті ще й злиться. Саме тому ми вирішили створити міні-версію справжнього ЗНО: тестові завдання у форматі даного іспиту. У ньому 10 питань, на кожен з яких існує всього один правильний варіант. Рівень тяжкості проходження даного тесту – стандарт. Це означає, що в ньому немає ніяких ускладнень, як у випадку з профільними класами.

Онлайн тести математика ЗНО

ЗНО з математики – це повноцінний іспит, від якого залежить вся ваша життя. Ще один спосіб дійсно якісно підготуватися до ЗНО – попрацювати з викладачем на дому. Ми чомусь звикли до того, що репетитор – це добра версія вчителя, хоч і не завжди вдало обрана. У айті школі GoMother викладачі проходять ретельний кастинг перед тим, як потрапити в ваш будинок або ж в наш офіс. Ми стежимо за якістю викладання і весь час його покращуємо.

Чи готові приступити до проходження? Бажаємо тільки удачі!