Тест для підготовки до ЗНО з математики, рівень стандарт, 3 варіант

Прокрутити вниз

ЗНО математика 2022 підготовка: що важливо знати?

Онлайн тестування математика. Підготовка до іспитів – дуже важливий етап в житті школяра. Безсонні ночі, безліч нервів і всього один шанс на проходження тесту. І не важливо, ДПА це або ЗНО, адже це однаково важливі іспити. У стресовий період дев’ятого і одинадцятого класів батьки шукають будь-які способи допомогти дитині з підготовкою: наймають репетиторів, купують курси, різні підручники, знаходять нові і нові способи. У цій справі дуже легко переборщити і перевантажити мозок і без того зайнятого школяра. Тому дуже важливо зберігати баланс і ні в якому разі не тиснути на дитину.

Тести онлайн математика: як все відбувається?

У школі GoMother можна знайти спосіб підготовки до іспитів на свій смак: як групові курси, так і індивідуальне репетиторство в зручному для вас форматі: онлайн або в наших зручних офісах на м. Житомирська і Академмістечко. Однією з форм перевірки знань хлопців в нашій школі є тести в форматі іспиту. Єдине, ми не навантажуємо дітей, а даємо лише 10-12 питань з варіантом вибору. До того ж, це безболісна процедура, за яку не ставлять оцінки і не лають. Навпаки, наші досвідчені і сучасні викладачі допоможуть виявити і ліквідувати слабкі місця в знаннях школярів.

Зручність ЗНО по темам, онлайн тестування математика

Наші тести, хоч і в форматі ДПА та ЗНО, але зібрані за рівнями складності. Адже який сенс давати дитині на початку навчального року вирішувати завдання, які він ще не проходив по шкільній програмі.

Крім цього, ми подбали про зручність: діти самі можуть вибрати мову, на якому їм зручніше проходити тест: російська та українська. До тесту завжди можна повернутися через час, щоб перевірити свій прогрес. А поліпшити результат допоможуть наші професійні викладачі – приходьте і переконайтеся в цьому самі.

Онлайн тестування математика – коли проходити?

До кожного з наших тестів є міні-інструкція, з якою можна ознайомитися безпосередньо перед відкриттям. Чи готові? Сміливо починайте проходження. А айті школа GoMother допоможе в підготовці і поліпшення вашого результату.