Тест для підготовки до ЗНО з математики, рівень стандарт, 2 варіант

Прокрутити вниз

Підготовка до ЗНО математика: коли почати?

Тестові завдання з математики. ЗНО – це завжди хвилювання як до так і після іспиту. Обмеженість у часі, різнопланові завдання і, звичайно ж, знання, що від цього залежить твій бал і подальше вступ до вузу – дуже стресово для підлітків. Саме тому готуватися до іспитів потрібно заздалегідь. Оптимально – починати підготовку за рік. Але при великому бажанні впоратися можна і за семестр. Фахівці IT школи GoMother розробили тести для школярів, щоб ті могли безоціночно дізнатися свій рівень знань і виправити всі недоліки у їх витоків.

Математика підготовка до ЗНО 2022

Зараз ти перебуваєш у старту математичного тесту. Він складається з 10 питань, в кожному з яких по 4 варіанти відповіді. Правильним може бути лише один з них. За кожну правильну відповідь ти отримаєш 1 бал, відповідно, 10 питань = 10 балів. Набрати 6 балів – значить досить добре розбиратися в темі. Не варто хвилюватися, якщо твій бал виявиться менше: наші викладачі в айті школі GoMother обов’язково допоможуть тобі з підготовкою і до здачі наступного тесту ти вже будеш готовий набагато краще. А до самого тест ЗНО з математики і зовсім будеш як риба в воді.

Тестові завдання з математики ЗНО

Для проходження цього тесту радимо обзавестися ручкою і зошитом – можливо доведеться робити обчислення. Але пам’ятай, що правилами ЗНО заборонено використання калькуляторів, телефонів і будь-яких допоміжних засобів. Користуйся тільки своїми знаннями і чернеткою.

Математика онлайн тести для учнів, тестові завдання з математики

Цей тест містить в собі питання з алгебри і геометрії з тим, які виносяться на ЗНО. Він розрахований на учнів 11-го класу і є міні-перевіркою знань перед найважливішим з іспитів – ЗНО. Тут тільки тестові завдання, які допоможуть знайти прогалини в знаннях і пропрацювати їх в майбутньому. До речі, в цьому тобі допоможуть наші першокласні фахівці з айті школи GoMother.

Якщо ти готовий до проходження – скоріше починай цей тест. Ми бажаємо тобі тільки удачі!