Тест для підготовки до ЗНО з математики, рівень стандарт, 1 варіант

Прокрутити вниз

Тестові завдання – це дуже зручно. Чому тест вважається кращою з форм перевірки знань учнів? Все дуже просто: це зручно як для вчителя, так і для учня. Учень відповідає на добре складені питання, відзначаючи лише вірні варіанти, а викладач моментально бачить де дитина допустила помилку і вже знає як з нею працювати надалі. Як мінімум в айті школі GoMother вчителі піклуються про знання наших юних клієнтів. Саме для них ми намагаємося і створюємо курси з програмування, цікаву підготовку до ДПА та ЗНО і допомагаємо підтягнути знання.

Тести підготовка до ЗНО математика: тестові завдання

ЗНО – це дуже важливий і складний іспит. Що вже говорити, коли справа стосується підготовки – дуже складний і тривалий процес. Звичайно, батьки всіляко намагаються допомогти своєму чаду, але не завжди це виходить грамотно. У цьому питанні важливо не нашкодити і не вбити мотивацію дитини. І, що важливо, не перевантажувати.

Тести математика онлайн – найкраща з форм підготовки

Цього разу команда GoMother вирішила, що повнорозмірні і складні тести – це великий стрес для учня. Найважливіше в ньому – перевірити рівень знань дитини, а не змусити нервувати. Ми зробили тести, за які не ставлять оцінки і не лають. Навпаки, ми з радістю пояснимо, як вирішити кожне із завдань.

Тестові завдання з математики

Даний тест – предметний. Він з математики. Рекомендуємо проходити його учням 11-х класів під час підготовки до ЗНО після вивчення тим з алгебри і геометрії. До нього обов’язково можна буде повернутися в будь-який момент і знову перевірити свій рівень підготовки. Не варто засмучуватися, якщо результат тесту виявиться невисоким – наші професійні викладачі в айті школі GoMother з радістю допоможуть провести роботу над помилками і не допустити їх на справжньому іспиті.

Знаєш свої проблемні місця? Пройди ЗНО по темам

У нашому тесті по 10 питань. Всі вони тестового характеру і мають лише один варіант відповіді. За кожну правильну відповідь ти отримаєш 1 бал. Тобто, 10 правильних відповідей = максимальні 10 балів. Пройти цей тест більш ніж на 6 балів – значить бути досить добре підготовленим до державного іспиту.

Відчуваєш, що готовий? Бажаємо тобі удачі!