Тест для підготовки до ДПА з математики 2 рівень складності

Прокрутити вниз

Математика тести онлайн – підготовка до ДПА, ІІ рівень складності

 

Математика онлайн тести

Математика тести онлайн – чудова нагода якісно підготуватися до ДПА, що є обов’язковою частиною перевірки знань усіх українських дев’ятикласників. Для того, аби бути впевненим у результаті, варто розпочати готуватися вже з початку навчального року. Проходь цей тест онлайн математика і дізнайся свій рівень підготовки до екзамену.

 

Структура тесту

Цей тест для тебе підготувала айті школа Gomother. Він складається з десяти запитань, відповідь на кожне з яких може бути лише одна. За кожну правильну позначку ти отримаєш 1 бал. Відповідно, 10 правильних відповідей = 10 балів.

Результат 6 і вище балів визначається як достатній рівень підготовки до ДПА з математики, якщо ж ти набрав меншу кількість – не хвилюйся, ти ще маєш час, щоб підготуватися краще.

ІІ рівень тест онлайн з математики означає середній рівень складності. Зверни увагу, що на справжньому екзамені цей рівень тобі доведеться писати у полі відкритого типу, а не в форматі тесту. Тож вирішуючи даний тест радимо користуватися зошитом і ручкою.

 

Математика тести онлайн – що повторити?

  • системи рівнянь;
  • знаходження відсотків від числа;
  • арифметична прогресія;
  • спрощення виразів;
  • знаходження площі геометричних фігур;

Онлайн тест з математики – більше про ДПА

Взагалі, ДПА складається з трьох частин, є ще й четверта для математичних класів. Зараз ти спробуєш свої сили у ІІ частині. За результатами цього тесту учні не тільки отримують річну оцінку з математики, а й вступають у професійно-технічні заклади освіти на конкурсній основі. Тому дуже важливо якісно підготуватися до ДПА з математики.

Онлайн тест на математику для дев’ятикласників

Зрозуміло, що дану ДПА тобі треба буде пройти в аудиторії в письмовому вигляді, з обмеженим часом і під суворою перевіркою адміністрації школи. Але чому б не потренуватися онлайн? Автоматизована система перевірки – не вчитель, в силах якого будь-яким чином допомогти вам з відповіддю – важливо справлятися самому. Скоріш розпочинай цей тест з математики онлайн, ми вболіваємо за твій результат!