Тест для підготовки до ЗНО з історії України, 2 рівень складності

Прокрутити вниз

Тест з історії України: готуємося до ЗНО

Тести з історії – хороша можливість потренуватися перед іспитом

Онлайн історія. Скласти ЗНО – не піти в магазин. Особливо, якщо мова йде про такий предмет, як історія України. Якщо в математиці досить слідувати формулам і правилам, в історії потрібно добре розбиратися в подіях, причинах і наслідки їх виникнення. Тільки так можна скласти ЗНО з історії України на максимальні 200 балів. Gomother підготувала тести онлайн з історії, який допоможе перевірити твій рівень знань з цього предмету. Не користуйся будь-якими підручниками чи посібниками, або інтернетом. Набагато правильнішим буде знати власний результат. Наші викладачі не сваритимуть тебе за результат і оцінка за міні-екзамен ніяк не вплине на твоє подальше навчання. Усі ми вчимося вчитися.

 

Онлайн історія – як вирішувати?

Наш тест складається з 10 питань різного характеру: вибір однієї відповіді, встановлення відповідностей, хронологічний порядок подій і т.д. В кожному тестовому питанні всього один правильний варіант відповіді. За нього ти можеш отримати 1 бал. Це II рівень, який передбачає знань учнем дат, подій і причин їх виникнення. Скласти наші тести – значить отримати хороший бал ЗНО на справжньому іспиті. Якщо зможеш отримати 6 балів – не сумнівайся, ти гарно готуєшся і вже на пів шляху до омріяних 200 балів! Наша айті школа допоможе тобі правильно і швидко підготуватися до екзамену.

Історія онлайн тест – це повторюємо

Як же отримати максимальні 10 балів? Варто добре вивчити ці теми і дати:

– пакт Молотова-Ріббентропа;
– модерн як стиль;
– велике переселення народів ,;
– Перша Конституція УРСР;
– дата Конотопської битви: 1659;
– дата Переяславської ради: 1654 р

Твій результат в історія тест онлайн

Не переживай, якщо результат виявиться маленьким, ти на вірному шляху. Попереду – цілий навчальний рік, за цей час можна гарненько підтягти свій рівень знань. А айті школа Gomother тобі стане в цьому вірним помічником.

Відчути себе немов на справжньому ЗНО легко можна, складаючи  тести з історії
Удачі тобі в здачі наших тести онлайн історія!