Тест для підготовки до ЗНО з історії України, 3 рівень складності

Прокрутити вниз

Онлайн тест історія: просто і цікаво

Онлайн тест історія України, щоб перевірити знання. Для кожного випускника складання іспитів – відповідальний етап у житті. Адже саме від цього залежить уся подальша доля: вступ до вишу, пошук бажаної роботи і щастя від того, що займаєшся улюбленою справою. Тому варто задуматися про складання іспитів якомога раніше. Сьогодні ми перевіримо твої знання програми з історії України.

 

ЗНО історія – що за іспит?

Історія України – складний іспит ЗНО. Хоча в принципі, легких іспитів бути не може, цей важливий тим, що часто виступає в ролі ДПА в атестаті учнів, а для претендентів на золоту медаль може зіграти основну роль.

Тест онлайн історія: структура

Наш тест онлайн з історії складається з десяти питань III рівня складності – найвищого. Тут потрібно обмірковувати всі події і виводити причини їх виникнення. Тобі належить не тільки відповісти на тестові питання, але і встановити правильну послідовність, хронологію і навіть вписати свою відповідь. Без паніки! Все вийде – просто уважно читай умови завдань.

Історія тести онлайн: що мене чекає?

У справжньому ЗНО з історії цілих 60 питань, ми ж пропонуємо тобі випробувати сили всього в десяти. Це будуть складні запитання, що вимагатимуть від тебе бездоганних знань, логічного мислення та уважності. Ми не обмежуватимемо тебе в часі, але пам’ятай, що на справжньому екзамені кожна хвилина на вагу золота. Використовуй свій час економно, не впливаючи на якість проходження тесту. Також не варто користуватися підручником чи гугл для складання на найкращий бал. Цей тест не для наших викладачів, а перш за все для тебе!

Для того, щоб скласти міні-іспит якнайкраще, повтори ці теми:
– причини поразки Червоної армії в 1941-1942 роках;
– спільне в Збровському і Білоцерківському мирних договорах;
– Україна – член міжнародних організацій;

Оцінювання онлайн тести з історії

Всього за цей онлайн тест з історії можеш отримати 15 балів в силу його структури: питання тестового характеру оцінюються по одному балу, структурно складні – по балу за правильну відповідь.

Тести ЗНО з історії України від Gomother – однозначно краще рішення

Удача з тобою!