Тест для підготовки до ЗНО з історії України, 1 рівень складності

Прокрутити вниз

ЗНО з історії тест – швидка і легка підготовка

Історія тест – чому так важливо скласти на максимальний бал?

ЗНО з історії – важливий і відповідальний іспит. Для багатьох школярів це ще й частина ДПА в 11 класі. Від його здачі залежить рейтинговий бал, завдяки якому можна поступити в омріяний вуз на бюджетній основі. Для того, щоб здійснити свою мрію варто добре підготуватися до ЗНО. Наш тест допоможе тобі в цьому.

Історія онлайн – структура навчального тесту ЗНО з історії

Тест складається з 12 питань, на кожен з яких потрібно дати всього одну відповідь. Якщо відповіси правильно – отримаєш 12 балів. Разом, 12 правильних відповідей = 12 балів. Подолавши позначку в 8 правильних відповідей можна вважати, що твій рівень підготовки до іспиту досить хороший, але є над чим працювати. Не хвилюйся, якщо результат менший – у тебе є час, щоб підтягти знання. А курси з підготовки до ЗНО Gomother тобі в цьому допоможуть.

Тести історія – це чудова можливість випробувати свої знання!

У самому ЗНО з історії всього 42 питання. Наш тест менший – ми підготували 12. Це I рівень складності, який вимагає від учня базових знань за програмою історії України з 5 по 11 клас. В основному, на тебе чекають тестові запитання. Кожне з них є у форматі справжнього ЗНО та вимагає від тебе гарного логічного мишлення й бездоганної пам’яті та знань. Проходь цей тест самотужки, аби знати свій власний результат і бути обізнаним в темах, у яких ти знаєшся не дуже добре та згодом підготуватися.

 

Історія тести – що обов’язково знати на ЗНО з історії?

Повтори ці теми і дати перед початком тесту:
– дата створення УЦР: 17, березня 1917;
– представники кіномистецтва початку ХХ століття в Україні;
– особливості конструктивізму як стилю;
– як почалася Друга світова війна: нападом Німеччини на Польщу;
– особливості побуту кіммерійців, слов’ян, трипільців і скіфів;

І пам’ятай, тест історія – це лише маленький крок до заповітних 200 балів.

Бажаємо тобі удачі!