Тест для підготовки до ДПА з математики, 3 рівень складності

Прокрутити вниз

Онлайн тест з математики: підготовка до ДПА

Онлайн тест з математики

Математика – не найлегший зі шкільних предметів. Що вже говорити, коли справа стосується такого іспиту, як ДПА? У ньому потрібна ґрунтовна підготовка, зайнятися якою варто заздалегідь. Для цього Gomother підготувала цікавий тест. Швидше пройди його і дізнайся свій рівень знань!

 

Чи обов’язково готуватися за допомогою онлайн тест математика?

ДПА з математики – обов’язкова процедура. Тільки з її допомогою дев’ятикласник може отримати свідоцтво про закінчення середньої школи. Математика – в переліку обов’язкових предметів. Саме тому так важливо здати її якнайкраще. У 2022 році ДПА так само буде проводитися, незалежно від епідемічної ситуації в країні.

Структура онлайн тест з математики

Наш тест складається з десяти питань. Взагалі, на ДПА тобі доведеться вирішувати завдання відразу трьох рівнів складності, а якщо ти з профільного математичного класу – то відразу чотирьох. Сьогодні ти будеш вирішувати завдання III рівня. Ми підготували тест з математики онлайн, але врахуй, що на ДПА це відкрита частина і доведеться розписувати своє рішення. Тому радимо тримати при собі ручку і зошит.

 

Тест математика онлайн складається з десяти питань, правильна відповідь на кожен з яких оцінюється в 1 бал. Відповідно, 10 правильних відповідей = 10 балів. Не усі з завдань прості – на деякі з них треба надати одразу декілька варіантів відповідей. Сподіваємось, наші учні дотримуватимуться санітарниї вимог не лише адома, а й на вулиці.

 

Онлайн математика тест – як отримати максимум балів?

Для того, щоб отримати максимальну оцінку, тобі варто повторити такі теми:
– системи нерівностей;
– парабола;
– побудова графіка функції;

І пам’ятай, що:
– для того, щоб знайти відсоток від числа його потрібно розділити на інше і помножити на 100%.
– знайти радіус кола можна так: R = D: 2, де D – діаметр. Діаметр – відрізок, який з’єднує дві точки кола і проходить через центр. Радіус завжди дорівнює половині діаметра.

Нехай тест з математики стане для тебе легкою розминкою перед самим іспитом! Бажаємо успіхів!