HTML/CSS

Основні положення ІТ школи

 • advantage-1

  ГНУЧКИЙ І АДАПТИВНИЙ МЕТОД НАВЧАННЯ

  Залежно від рівня групи змінюється динаміка вивчення предмета і досягнення цілей.

 • advantage-2

  РІЗНІ ФОРМИ НАВЧАННЯ

  Індивідуально, в дуеті, в групі (від 3-х до 4-х чоловік). Вчитель приділяє максимум уваги кожному учневі.

 • advantage-3

  РІВНЕВА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

  Курси та заняття побудовані за принципом "покроково від простого до складного".

 • advantage-4

  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ГРАФІК НАВЧАННЯ

  Час і дні підбираються залежно від побажань учнів. Тривалість заняття так само вибирає учень.

Якщо ви хочете створювати свої веб-сторінки без HTML / CSS не обійтися. Для вивчення цих мов хорошим варіантом будуть курси програмування HTML/CSS на Академмістечку.

HTML

Це мова гіпертекстової розмітки (від англ. Hyper Text Markup Language). Все, що ми бачимо на сторінці сайту, включаючи текстовий контент, кнопки, форми, зображення, іконки й так далі — все це HTML.

HTML відображає розмітку гіпертексту. По суті, він дає команду браузеру про те, як відображати ту чи іншу частину контенту за допомогою своїх тегів.

Будь-яка веб-сторінка являє собою набір тегів. Якщо мова йде про статтю, у неї зазвичай є заголовок, сам текст, картинка, список, підзаголовки. Все це теж теги. Іноді в статтях використовуються підкреслення, виділення жирним, текст різного кольору. Всього цього можна також домогтися за допомогою тегів.

Цікавою особливістю HTML є те, що кожен тег має як відкриває, так і закриває елемент. Це означає, що весь вміст всередині є частиною цього тега.

CSS

Мова розмітки — один з найпростіших з точки зору програмування. Знаючи теги, можна без проблем написати будь-яку веб-сторінку. Однак використовуючи виключно цю мову, ви отримаєте стандартний стиль, практично ніде сьогодні що не зустрічається. Крім дуже древніх сайтів, дизайн яких залишився незмінних з моменту їх появи.
На відміну від HTML, CSS – це мова стилів. Він перестав бути самостійним. Тобто без HTML його існування марно. Коли створюється веб сторінка HTML, стилі CSS додаються окремим файлом і підключаються до сторінки HTML (хоча можливі варіанти, при яких деякі стилі прописуються прямо в HTML тегах, але найкраща практика — писати стилі в окремому документі й підключати його до HTML).

Використання HTML і CSS:

Основне застосування цих мов — створення веб-сторінок. Але це не все. Наприклад, мова розмітки й мова стилю також використовуються при розробці веб додатків. Причому вони є основою основ всієї візуальної частини, яку бачать користувачі. Наприклад, без HTML і CSS розробники не змогли б зробити онлайн калькулятор або віджет погоди на сайті.

Як вивчити HTML і CSS:

Курси програмування HTML/CSS для дітей на м. Академмістечко, м. Житомирська і в с. Святопетрівське.

Відгуки

Залиште номер і ми допоможемо підібрати курс

Зроби крок до успішного майбутнього сьогодні

Child looks up!