С

Основні положення ІТ школи

 • advantage-1

  ГНУЧКИЙ І АДАПТИВНИЙ МЕТОД НАВЧАННЯ

  Залежно від рівня групи змінюється динаміка вивчення предмета і досягнення цілей.

 • advantage-2

  РІЗНІ ФОРМИ НАВЧАННЯ

  Індивідуально, в дуеті, в групі (від 3-х до 4-х чоловік). Вчитель приділяє максимум уваги кожному учневі.

 • advantage-3

  РІВНЕВА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

  Курси та заняття побудовані за принципом "покроково від простого до складного".

 • advantage-4

  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ГРАФІК НАВЧАННЯ

  Час і дні підбираються залежно від побажань учнів. Тривалість заняття так само вибирає учень.

Якщо ви хочете створювати різні операційні системи, розробляти ігри та ігрові движки, програмувати вбудовані системи, розробляти настільні й кроссплатформенні додатки —вам потрібні мови програмування С # С С ++
Для вивчення цих мов найкраще підійдуть курси програмування С# С С++

Розберемо переваги цих мов програмування у різних напрямках:

1. Операційні системи

Мови С # С С ++ швидкі і енергоефективні, вони досить близькі до апаратного шару, що дозволяє працювати з кодом низького рівня.

Ось чому вони ідеальні для розробки операційних систем.

Будь-яка операційна система в першу чергу повинна швидко запускатися й ефективно керувати системними ресурсами. Наприклад, Linux, Microsoft Windows, Mac OS повністю написані на мові C, а Android і iOS – частково.

Розробник мовою C може реалізовувати всі структури даних самостійно, виробляючи тонке налаштування найдрібніших деталей операційної системи. Така висока гнучкість — вагомий аргумент на користь мови.

На відміну від інших мов програмування, мова C не має залежностей часу виконання. Це означає, що програма може виконуватися силами апаратних засобів без участі менеджера пам’яті, вхідного або вихідного шару.

2. Програмування вбудованих систем

Мова програмування C просто необхідна при проектуванні вбудованих систем.

Головним чином через високу продуктивності й простоти використання. Мова C дуже економічна у використанні ресурсів системи, завдяки чому програма виконується швидко. В результаті вбудовані системи працюють в реальному часі без уповільнення.

Ще важливіше тут — код на C не пов’язаний з будь-яким конкретним мікропроцесором або системою. Так що вбудовану програму можна скомпілювати в різних пристроях і платформах з незначними змінами або зовсім без них.

Ось чому безпілотні автомобілі, розумні годинник, сенсори пристрої, що використовують технологію Інтернету, мають вбудоване ПО, цілком написаний на C або C ++. В пов’язаних системах C дозволяє працювати безпосередньо з ресурсами пам’яті й правити будь-яку частину коду.

3. Розробка ігор та ігрового движка

Продуктивність вкрай важлива для гри, тому вибір мови програмування тут обмежений.

Будучи найшвидшою, на сьогодні мовою, мовою програмування, С ++ виявляється одним з кращих для ігор в 3D, розрахованих на багато користувачів і інших.

Наприклад, Counter-Strike, StarCraft: Brood War, Diablo I, World of Warcraft – всі ці ігри написані на C ++. Не кажучи вже про консолі Xbox і PlayStation, в основі яких лежить програмування C ++.

В ядрі ігрового движка Unity – найпопулярнішого движка для створення відеоігор під кілька операційних систем одночасно — також використовувався C ++.

Засоби розробки C ++ можуть впоратися навіть з найскладнішою ігровою графікою. Вони дозволяють оптимізувати та регулювати те, як саме будуть використовуватися ресурси пам’яті та структури даних в грі.

4. Розробка настільних і кроссплатформенних додатків

C ++ також можна використовувати для створення настільних додатків. Все завдяки чудовим кросплатформним засобам розробки (іноді званим фреймворками), таким як Qt. Воно дозволяє націлюватися на Windows, Linux, macOS, Android і вбудовані системи — все є єдиної кодовою базою. Так що розробка програм за допомогою Qt виявляється відмінним рішенням для тих, хто хоче заощадити на часі та вартості програмування.

До речі, Photoshop, Illustrator і Adobe Premiere повністю написані на C ++.

Які ще є програми?

У Facebook перевели частину коду з PHP на мову C ++, щоб скоротити витрати електроенергії в розрахунку на одного користувача. Можливо, хмарні системи зберігання, бази даних, драйвери пристроїв і інші види ПО теж використовують C ++.

Сюди також можна віднести банківські та інші додатки, що володіють високим ступенем багато поточності й низьким періодом очікування. Словом — все, що має працювати швидко і без проблем.

Чому використання C / C ++ актуально в наш час?

Є коротка відповідь: C і C ++ гнучкі, дуже швидкі й ефективні. До того ж вони ближче до машинного коду, ніж будь-яка інша мова програмування. Саме тому в деяких випадках ці мови просто незамінні.

В найближчому майбутньому мову C не зійде з технологічної арени. Особливо через зростання кількості пристроїв, що підтримують технологію Інтернету речей, а ці пристрої міцно зав’язані на управлінні машинним кодом і пам’яттю.

Для вивчення програмування дітям найкраще підійдуть курси програмування С# С С++ на Академмістечку або онлайн.

Відгуки

Залиште номер і ми допоможемо підібрати курс

Зроби крок до успішного майбутнього сьогодні

Child looks up!