JAVASCRIPT

Основні положення ІТ школи

  • advantage-1

    ГНУЧКИЙ І АДАПТИВНИЙ МЕТОД НАВЧАННЯ

    Залежно від рівня групи змінюється динаміка вивчення предмета і досягнення цілей.

  • advantage-2

    РІЗНІ ФОРМИ НАВЧАННЯ

    Індивідуально, в дуеті, в групі (від 3-х до 4-х чоловік). Вчитель приділяє максимум уваги кожному учневі.

  • advantage-3

    РІВНЕВА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

    Курси та заняття побудовані за принципом "покроково від простого до складного".

  • advantage-4

    ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ГРАФІК НАВЧАННЯ

    Час і дні підбираються залежно від побажань учнів. Тривалість заняття так само вибирає учень.

Найвідоміше застосування JavaScript – це, звичайно ж, веб-розробка. Найчастіше до JS вдаються, коли потрібно додати динамічності на сайт або зробити браузерні додаток, але при бажанні на ньому можна написати та бекенд. Для вивчення цієї мови підійдуть курси програмування JAVASCRIPT.

JavaScript відрізняється:

прототипним стилем програмування (замість класів і спадкування — прототипи та клонування);
слабкою динамічною типізацією;
функціями як об’єктами першого класу (тобто їх можна створювати прямо під час виконання програм).

Де застосовують JavaScript:

Динамічні веб-сторінки

Підказки, рухомі картинки, які падають сніжинки та інші анімашки — за всім цим можна йти до JS. JS-код вбудований в веб-сторінку, і коли користувач відкриває її, скрипт виконується прямо в браузері.

Без JavaScript майже неможливо створити повноцінний сайт. Додайте до JS знання HTML, CSS, і ви отримаєте непоганий набір навичок початківця фронтенд-розробника. Для повноти картини варто освоїти пару популярних фреймворків: наприклад React, Svelte, Vue.js.

Веб-додатки та ігри

JavaScript стане в нагоді й тут. Для прикладу, Google Maps і веб-клієнт Gmail використовують JavaScript. А якщо ви хочете написати гру візьміть JS, HTML5, одну з готових бібліотек (скажімо, EaselJS або PixiJS) і створіть свою браузерную бродилку, «три в ряд» або будь-що там зараз все грають. Для вивчення цієї мови ідеальний варіант курси програмування JAVASCRIPT.

Розширення для браузера

Оскільки  JavaScript виконує код в браузері, це відмінний вибір для створення браузерних розширень. Напишіть свій чекер пошти або, наприклад, лічильник активності, який буде відстежувати, скільки часу ви провели за роботою, а скільки за переглядом соцмереж.

Серверні додатки

Так, на JavaScript спокійно можна написати веб-сервер. Але якщо в браузері у JS практично немає конкурентів, то у світі бекенд йому доводиться змагатися з іншими мовами: PHP, Python і іншими. Головна перевага JavaScript в цій битві — можливість розробляти клієнтську і серверну частину на одному і тому ж мовою. Щоб писати бекенд на JavaScript, зазвичай використовується движок Node.js – він дозволяє виконувати JS-код поза браузера.

Мобільні додатки

Можливо, не найпопулярніше, але цілком реальне застосування JavaScript. Найчастіше мобільні додатки розробляються на мовах, специфічних для операційної системи (Swift для iOS і Java / Kotlin для Android). JavaScript же хороший тим, що дозволяє створювати Кросплатформені додатки — для цього можна використовувати фреймворки React Native, Ionic або PhoneGap. Хоча і тут у JS є конкуренти — наприклад мови Kotlin і Dart.

Десктоп

JavaScript дістався і до настільних додатків. Так, GitHub поєднав згаданий вище Node.js, движок рендеринга Chromium і розробив фреймворк Electron, на якому можна писати Кросплатформені десктопні проекти. Серед прикладів – GitHub Desktop, Visual Studio Code, Skype, WordPress Desktop. У Electron є аналог – NW.js, який в основному використовується для створення настільних версій сайтів та ігор.

JAVASCRIPT багатофункціональний і затребувану мову на ринку праці. Для вивчення мови радимо курси програмування JAVASCRIPT, на яких викладач на практиці пояснить вам як працює ця мова.

Відгуки

Залиште номер і ми допоможемо підібрати курс

Зроби крок до успішного майбутнього сьогодні

Child looks up!