Photoshop

Основні положення ІТ школи

 • advantage-1

  ГНУЧКИЙ І АДАПТИВНИЙ МЕТОД НАВЧАННЯ

  Залежно від рівня групи змінюється динаміка вивчення предмета і досягнення цілей.

 • advantage-2

  РІЗНІ ФОРМИ НАВЧАННЯ

  Індивідуально, в дуеті, в групі (від 3-х до 4-х чоловік). Вчитель приділяє максимум уваги кожному учневі.

 • advantage-3

  РІВНЕВА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

  Курси та заняття побудовані за принципом "покроково від простого до складного".

 • advantage-4

  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ГРАФІК НАВЧАННЯ

  Час і дні підбираються залежно від побажань учнів. Тривалість заняття так само вибирає учень.

Якщо ви хочете перенести свою творчість в цифровий простір — курси графіки Photoshop допоможуть освоїти інструменти, що будуть вам корисні й необхідні.

Adobe Photoshop – це найпотужніший на сьогодні графічний редактор. Можливості цієї програми охоплюють весь спектр різних операцій, пов’язаний з графікою, а саме: обробка фотографій, створення власних малюнків, створення постерів, колажів, обкладинок для різної продукції, створення листівок і багато іншого.

Photoshop містить в собі сотні інструментів, тисячі функцій і мільйон ефектів. Інтерфейс в програмі простий і зрозумілий в обігу. Завжди є можливість встановити безліч нових ефектів, кистей, градієнтів і візерунків, які зроблять Вашу роботу красивою і незвичайною.

Слід зазначити, що програма Adobe Photoshop є головним інструментом дизайнерів. 21 століття — це століття високих технологій, нового слова в дизайні. Тому більшість дизайнерів використовують саме цю програму для роботи.

Художники можуть створювати свої картини вже не на полотні, а прямо в даній програмі. У тих же, хто все-таки віддає перевагу працювати з полотном і фарбами завжди є можливість підкоригувати свій твір мистецтва чи додати несподівані елементи. Фотографи тепер роблять дійсно якісні та красиві фотографії. Завдяки величезній кількості ефектів, дозволяє робити роботу цікавою та різноманітною.

Ну а кожен дизайнер без цієї програми взагалі нікуди. Практично всі макети для сайтів створюються в цій програмі. Крім того, це програма дозволяє створювати не тільки макети, але і різну якісну графіку. Яка наповнить Ваш сайт і зробить його неповторним. В останніх версіях програми з’явилася можливість створювати 3D моделі. Також, дизайнери використовують цю програму для створення реклами — від постерів, до анімованих роликів. А найкрасивіші й незвичайні авторські листівки також зароджуються в цій програмі. Кожен знайде в цій програмі щось цікаве для себе. Тому, якщо ваша дитина любить малювати або мріє стати дизайнером — курси графіки Photoshop саме для неї!

Відгуки

Залиште номер і ми допоможемо підібрати курс

Зроби крок до успішного майбутнього сьогодні

Child looks up!