UNITY

Основні положення ІТ школи

 • advantage-1

  ГНУЧКИЙ І АДАПТИВНИЙ МЕТОД НАВЧАННЯ

  Залежно від рівня групи змінюється динаміка вивчення предмета і досягнення цілей.

 • advantage-2

  РІЗНІ ФОРМИ НАВЧАННЯ

  Індивідуально, в дуеті, в групі (від 3-х до 4-х чоловік). Вчитель приділяє максимум уваги кожному учневі.

 • advantage-3

  РІВНЕВА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

  Курси та заняття побудовані за принципом "покроково від простого до складного".

 • advantage-4

  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ГРАФІК НАВЧАННЯ

  Час і дні підбираються залежно від побажань учнів. Тривалість заняття так само вибирає учень.

Unity – більше, ніж движок, це середовище для розробки комп’ютерних ігор, в якій об’єднані різні програмні засоби, що використовуються при створенні ПЗ — текстовий редактор, компілятор, відладчик і так далі. При цьому, завдяки зручності використання, Unity робить створення ігор максимально простим і комфортним. А мультиплатформеність движка дозволяє творцям ігор охопити якомога більшу кількість ігрових платформ і операційних систем. Для вивчення Unity найпродуктивніше підійдуть курси створення ігр на UNITY.

В першу чергу, движок Unity3D дає можливість розробляти гри, не вимагаючи для цього якихось особливих знань. Тут використовується компонентно-орієнтований підхід. В рамках якого розробник створює об’єкти (наприклад, головного героя) і до них додає різні компоненти (наприклад, візуальне відображення персонажа і способи управління ним). Завдяки зручному Drag & Drop інтерфейсу і функціональним графічного редактора движок дозволяє малювати карти. І розставляти об’єкти в реальному часі та відразу ж тестувати вийшов результат.

Друга перевага движка — наявність величезної бібліотеки Ассет і плагінів. За допомогою яких можна значно прискорити процес розробки гри. Їх можна імпортувати й експортувати, додавати в гру цілі заготовки рівні, ворогів, патерни поведінки. Ніякої метушні з програмуванням. Багато Ассет доступні безкоштовно. Інші пропонуються за невелику суму, і якщо є бажання можна створювати власний контент. А також, публікувати його в Unity Asset Store й отримувати від цього прибуток.

Третя сильна сторона Unity 3D – підтримка величезної кількості платформ, технологій, API. Створені на движку гри можна легко перенести між ОС Windows, Linux, OS X, Android, iOS, на консолі сімейств PlayStation, Xbox, Nintendo, на VR- і AR-пристрої. Unity підтримує DirectX і OpenGL. Працює з усіма сучасними ефектами рендеринга, включаючи новітню технологію трасування променів в реальному часі.

Тому, якщо дитина проводити час за комп’ютерними іграх — курси створення ігр на UNITY повністю поглинуть її увагу.

Відгуки

Залиште номер і ми допоможемо підібрати курс

Зроби крок до успішного майбутнього сьогодні

Child looks up!