СММ

Основні положення ІТ школи

 • advantage-1

  ГНУЧКИЙ І АДАПТИВНИЙ МЕТОД НАВЧАННЯ

  Залежно від рівня групи змінюється динаміка вивчення предмета і досягнення цілей.

 • advantage-2

  РІЗНІ ФОРМИ НАВЧАННЯ

  Індивідуально, в дуеті, в групі (від 3-х до 4-х чоловік). Вчитель приділяє максимум уваги кожному учневі.

 • advantage-3

  РІВНЕВА ПРОГРАМА НАВЧАННЯ

  Курси та заняття побудовані за принципом "покроково від простого до складного".

 • advantage-4

  ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ГРАФІК НАВЧАННЯ

  Час і дні підбираються залежно від побажань учнів. Тривалість заняття так само вибирає учень.

Сьогодні соціальні мережі це набагато більше, ніж просто спілкування користувачів один з одним, як це було спочатку. Сьогодні практично у кожної компанії є свій бізнес-аккаунт в соц. мережах і це пов’язано з тим, що сучасні соціальні мережі це генератор трафіку, збільшення продажів, просування і впізнаваність брендів, і багато іншого. Але при цьому, далеко не кожна компанія може отримати від соціальних мереж бажаний результат, вся справа в SMM. Для успішного просування в соціальних мережах, потрібно не просто розуміти що таке СММ, а й знати основи СММ.

Так що ж таке СММ?

SMM – це абревіатура від словосполучення Social Media Marketing, що в перекладі означає «маркетинг в соціальних мережах», тобто просування в соц. мережах. Іншими словами, SMM – це комплекс дій, який направлено на привернення уваги до конкретної компанії інтернет-користувачів через соціальні мережі. Існує безліч інструментів SMM, розглянемо деякі з них.

Навіщо потрібен СММ?

SMM виконує 2 основні завдання маркетингу залучення і утримання клієнтів. Він робить це точно, швидко і дешево. Використовуйте рекламу, щоб залучати нових цільових відвідувачів на ваш сайт або сторінку в соціальних мережах. Працюйте з контентом на сторінці, щоб утримувати їх.

Social Media Marketing- це не просто впізнаваність компанії та нові користувачі. Це посилення авторитету бренду, збільшення лояльності та залученості клієнтів, робота над репутацією і з негативом, поліпшення рейтингу в пошукових мережах і все це за низьку вартість конверсії. Досить дотримуватися основних правил маркетингу соціальних мереж.
Тому основи СММ необхідно розуміти, що б відстежувати роботу СММ менеджера і чітко ставити перед ним робочі завдання.

Відгуки

Залиште номер і ми допоможемо підібрати курс

Зроби крок до успішного майбутнього сьогодні

Child looks up!