WEB Design

Веб-дизайнер малює макети Лендінзі, сайтів для компаній, інтернет-магазинів, а також проектує інтерфейси для інтернет-сервісів і додатків. Чим він ще може займатися: створювати шаблони для email-розсилок, придумувати й малювати інтернет-банери. Якщо вас це цікавить приходите на курси WEB-Design, де ви освоїте програми, що відкриють двері для вас веб-дизайн.

Web-дизайн – це важлива галузь веб розробки сайту, основним завданням якої є проектування призначеного для користувача інтерфейсу. Це не просто приваблива картинка, а іміджеві рішення, яке зробить сайт впізнаваним серед тисяч інших і сформує ділову репутацію компанії.

Дизайн — це перше з чим стикається людина, саме по ньому, його стилю і зрозумілості користувач формує своє перше думка, яке є чи не найважливішим. Якщо сайт не буде приємним і зрозумілим, то це може відлякати потенційних клієнтів. Навіть найкорисніші та якісні ресурси без хорошого дизайну ніколи не проб’ються в топ пошукової видачі, оскільки матимуть відсоток відмов вище, ніж у конкурентів з хорошим дизайном.

Основні завдання веб-дизайнерів полягають в наступному:

Продумати оптимальні рішення подачі інформації на ресурсі;
Спроектувати логічну структуру сторінок сайту;
Зробити цікаве і оригінальне художнє оформлення, з урахуванням напрямку діяльності компанії й тематики ресурсу.

Вони ретельно продумують і створюють стилістику сайту, роблять його унікальною і такою, що запам’ятовується, щоб користувачеві було комфортно перебувати на ресурсі. Для цього дуже важливо правильно підібрати колірну гамму, щоб відтінки не були кислотними або занадто бляклими. При цьому в ідеалі кольору повинні гармоніювати з логотипом або корпоративними квітами бренду.

Веб-дизайн потрібен всім сайтам, особливо комерційним проектам. Наприклад, якщо ресурс є візиткою компанії, на ньому продається якийсь товар або пропонуються послуги. Без хорошого і незабутнього дизайну багато потенційних клієнтів досить швидко покинуть сайт, що негативно позначиться на продажах.
Тому веб-дизайнери затребувані фахівці, а для того, що б освоїти веб-дизайн запрошуємо на курси WEB-Design.