SCRATCH

Scratch конструкторне середовище навчання програмуванню для дітей. Для вивчення цієї програми дитині оптимальним варіантом будуть курси програмування SCRATCH.

Переваги мови Scratch

Scratch створений як продовження ідей мови Лого і конструктора Лего. Немов граючи в конструктор, тут можна збирати з різнокольорових цеглинок програми, які не писати їх вручну, а саме вибирати із запропонованих блоків. Всі блоки виділені візуально, що ще більше спрощує їх використання. При цьому можна вносити будь-які зміни і відразу бачити, як це працює. І чим більше блоків, логічних ланцюжків, непростих конструкцій побудує юний програміст, тим складніше і ефектніше виходить проект. Адже продумуючи складні алгоритми і збираючи блоки, він може зробити все, що захоче. Scratch дозволяє грати з різними об’єктами, видозмінювати їх, встановлювати форми взаємодії меду ними. А в результаті можна створювати складні моделі, в яких будуть взаємодіяти різні за властивостями об’єкти.

Що можна створювати?

А створювати за допомогою Scratch можна інтерактивні мультфільми, комп’ютерні ігри, круті презентації, наукові експерименти, навчальні програми, які стануть в пригоді в школі. Якщо є бажання, можна навіть написати особливу програму, яка допоможе освоювати шкільні предмети. Причому Scratch доступний тим, хто починає вивчати програмування з нуля, тут не потрібно мати базових знань.

Що розвиває Scratch

Scratch відмінно розвиває логіку, вчить ставити перед собою завдання і успішно їх вирішувати. Ця програма доведе, що програмування — це легко і весело, прищепить любов до алгоритмів і процесу створення власних програм. Адже в цьому середовищі учні самостійно створюють абсолютно нові ігри, грають з образами, звуками, мультиплікацією, конструюють власні історії і моделі. Таке вільне поводження з різними елементами медіакультури розвиває творче мислення, концентрацію уваги, уміння вирішувати завдання декількома способами і навички системного аналізу.

Однозначно, починати програмування дітям і школярам буде комфортно з середовища SCRATCH. А допоможуть розібратися і пояснять тонкощі програмування досвідчені викладачі, що зацікавлять розвиватися в цьому напрямку. Тому, курси програмування SCRATCH краще вкладення у вашу дитину.