Python

Python – це скриптова мова програмування. Він універсальний, тому підходить для вирішення різноманітних завдань і багатьох платформ, починаючи з iOS і Android і закінчуючи серверними ОС. Для вивчення цієї мови кращим варіантом будуть — курси програмування Python!
Його можна зустріти в інтернеті і на мобільних пристроях, в додатках і рішеннях, пов’язаних з машинним навчанням (нейромережі й штучний інтелект), а також в якості вбудованої системи.

Де використовується Python:

Python широко поширений у багатьох сферах: від системного адміністрування до Data Science.

Системне адміністрування

Системним адміністраторам Python потрібен для автоматизації завдань. Він простий, потужний і підтримує спеціальні пакети, які підвищують його ефективність. І, найголовніше, він за замовчуванням встановлений на всі сервери з ОС Linux.

Завдяки лаконічності Python можна швидко прочитати код і знайти слабкі місця. Форматування в мові частина синтаксису.

Наукові дослідження

В Python є кілька бібліотек, які стануть в нагоді для проведення досліджень і обчислень:

 

 

 

  • SciPy – бібліотека з науковими інструментами;
  • NumPy – розширення, яке додає підтримку матриць і багатовимірних масивів, а також математичні функції для роботи з ними;
  • Matplotlib – бібліотека для роботи з 2D- і 3D-графікою.

Завдяки бібліотекам і простоті освоєння мови багато вчених вибирають Python – особливо він популярний у математиків і фізиків.

Data Science

Python – один з найбільш використовуваних в Data Science мов. На ньому пишуть алгоритми програм з машинним навчанням і аналітичні програми. За допомогою нього обслуговують сховища даних і хмарні сервіси.

Також він допомагає парсити дані з інтернету. Наприклад, в Google Python застосовують для індексації сайтів.
Для вивчення мови Python ідеальним варіантом будуть курси програмування Python! Курси побудовані на практичних заняттях, тому всі отримані знання ви відразу будете застосовувати. Python затребувана мова і зараз на піку популярності.